אימון בחופשה: שליחות קטלנית לביקיני הורס

מחפשים אימון שישמור על גופכם החטוב והכושר גם בחופשה? מאמנת כושר אישית ג'ני קפלן מדגימה איך לעשות WOW your body כשאתם בחופשה באימון קצרצר כדי שיהיה לכם גוף הביקיני הכי הורס בבריכה!

unnamed (22)
מי שמכיר אותי יודע שאין לי סבלנות ללכת לחדר כושר כדי לעשות שם את האימון הסטנדרטי באורך מלא, דבר בולט במיוחד כשאני בחופשה.

בדרך כלל, עלולות להתעורר מספר בעיות הקשורות בקשר הדוק אחת לשנייה ומקיימות אינטרקציה ביניהן: בעיית מקום וחוסר חשק לעשות אימון ארוך שיגזול זמן מחופשה המיוחלת.

לא תמיד יש גישה לחדר כושר במלון (או שהכניסה אליו בתשלום גבוה מדי). לא תמיד יש זמן לרדת לחדר כושר שומם וללכת על ההליכון או מכשיר אליפטי כאשר יש לפניכם שעות של סיורים במוזיונים.

וגם, כאשר יש גישה חופשית לחדר כושר במלון ודווקה יש זמן – אופססס.. שוב  התעוררתם מאוחר מדי ושוב הבטחתם לעצמכם ש"מחר זה יקרה בטוח".

אבל היי, למזלנו, החיים המהירים מכריחים למצוא פתרונות יצירתיים ויעילים לשמור על הכושר, גם בחופשה.

הדרך שלי לשמור על הגוף החטוב היא באמצעות אימונים קצרים וממוקדים, שאורכם בדרך כלל לא עולה על 10-15 דקות, וניתן לבצע אותם כבר בבית (או בחדר בבית מלון),

בלי שתצטרכו לצאת מהבית א ללכת לחדר כושר. אין צורך בציוד. הציוד היחיד הדרוש – זה גוף שלכם כי כל התרגילים מתבצעים עם משקל גוף בלבד.

כל שבוע אני עושה אימון חדש, האימון הזה מוקדש במיוחד לנו, בנות, כאשר אנחנו בחופשה אבל עדיין רוצות את הישבן שלנו חזק וחטוב מבין כל הפיתויים שבדרך כלל יש בחופשה:

[youtube jfBnRkKn6z8]

[youtube IwfaS7nBE6w]

[youtube 6ehoDD0C_rg]

[youtube lnhyq9kIA9I]

 

האם אתם נוהגים להתאמן כשאתם בחופשה ובאיזה אופן אתם שומרים על הגזרה ?

האימונים די קצרים – בין 10-20 דקות בסה"כ, יש בכל אחד  מספר תרגילים שיחזקו לכם את כל הגוף כמכלול ונתמקד בשרירי הרגליים, הישבן, פלג גוף עליון, בטן ושרירי ה-core (שרירי ליבה העמוקים).

התרגילים שהתאמתי יגרמו לכם לעבוד בקצב אירובי ולהרגיש כאילו את רצתם מרתון עם משקולות אבל זה בדיוק העניין – זה מעניק אפקטיביות וחסכון בזמן (אל תדאגו, התרגילים הם עם משקל הגוף בלבד). רווח שלנו מהאימון כזה  – שריפת שומנים מוגברת עד יומיים לאחר האימון,

וזאת עקב העצימות הגבוהה. למזלינו, שוב, זה קצר, והאימון הזה מאפשר לכם להמשיך את היום בקלות לאחר שהרווחתם ביושר את הארוחת הבוקר ואת התואר "הביקיני הכי הורס בבריכה".

אם אתם מתחילים, אתם יכולים לעשות הפסקות בין התרגילים ובכלל, "לקחת את הזמן". זה עדיין יהיה אפקטיבי.

תיהנו חברים יקרים!

 אני ממליצה לכם בחום לעשות אותו בזמנכם הפנוי או להכניס אותו לשגרת האימונים שלכם כדי להעשיר את רפרטואר התרגילים, ואתם כמובן מוזמנים להגיב ולשאול שאלות. אשמח לענות ולהגיב חזרה:)

לטיפים ואימונים נוספים, בקרו באתר שלי WOW YOUR BODY, עקבו אחרי בדף הפייסבוק ובאינסטגרם ותישארו מעודכנים וחטובים.

בברכה ובאהבה,

ג’ני קפלן

מאמנת כושר בשיטת PRIMAL MOVE, TACFIT :WOW YOUR BODY

KETTLEBELLS , FMS – Functional Movement Screen
TRX,  HIIT

מייסדת “בית הספר של ג’ני לגוף WOW” – תכנית ליווי אישית בכושר ותזונה עם הדרכה אישית ומעקב און ליין

אלופת ישראל בספורט הנפת קטלבלס שנתיים ברציפות
אימוני כושר אישיים וקבוצתיים/ יעוץ וליווי אישי און ליין/ סדנאות בהכוונה לתזונה נכונה ובניית תפריטים והקניית כלים אישיים להצלחה בתחום התזונה, ירידה במשקל, חיטוב הגוף ושיפור הכושר הגופני.

לתיאום האימונים וסדנאות ולהרשמה ל”בית הספר של ג’ני לגוף WOW” ניתן ליצור קשר בטלפון: 0544238824 / 054-2000-995

*מדריכת תזונת ספורט מטעם “קמפוס שיאים” אונ’ תל אביב

*בעלת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה, אונ-טה הפתוחה
*בעלת “בלוג הכושר של ג’ני”, ערוץ הכושר ואתר WOW YOUR BODY

 

Made with Repix (http://repix.it)