אימהות: איך לשמור על הניצוץ ביניכם לאורך זמן

זו היא תזכורת לא לתת לאימהות לגרום לנו לשכוח מהמיניות שלנו. מרשים ומתגמל ככל שזה יהיה, אחת המלכודות בעבודה הזאת היא שאנו נותנות לגידול הילדים להיות בעדיפות על פני טיפוח הדחפים הטבעיים והבריאים שלנו שהעניקו לנו את הסטטוס "אימא" מלכתחילה.

זו היא תזכורת לא לתת לאימהות לגרום לנו לשכוח מהמיניות שלנו.

אין עבודה שדורשת יותר זמן מאשר להיות אימא. זה קורה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ובתקופה האחרונה קורה הרבה שמיד לאחר שהילדים עוזבים את הבית, הם מולידים צאצאים משלהם והנשים הופכות מאימהות במשרה מלאה, לסבתות במשרה לא פחות מלאה. זה אומר שהאימהות הופכת למקצוע לכל החיים, וכל תחומי העניין האחרים סובלים מההשלכות.

מרשים ומתגמל ככל שזה יהיה, אחת המלכודות בעבודה הזאת היא שאנו נותנות לגידול הילדים להיות בעדיפות על פני טיפוח הדחפים הטבעיים והבריאים שלנו שהעניקו לנו את הסטטוס "אימא" מלכתחילה.

תמיד תזכרו שמיניות של אישה היא אחד מעמודי התווך של מה שהופך אותנו למי שאנחנו, והעובדה שהפכנו למטפלות חצי-קבועות של הדורות הבאים לא אומר שאנחנו צריכות להרגיש אשמה על כך שאנחנו עדיין רוצות שיחשקו בנו ויאהבו אותנו רק בשביל עצמנו.

למעשה, ההפך הוא הנכון. קבלת המיניות שלנו היא לא פחות מקדושה. קחו לדוגמה את אימא של סטיב סטיפלר מהסרט "אמריקן פאי", היא לא מפסיקה להדגיש את החושניות שלה והפכה לאגדה נחשקת בעקבות כך.

אמנם אנחנו לא צריכות לשאוף להפוך לאגדה נחשקת בעצמנו, אך גם להפוך לקדושה מעונה לא עושה טוב לאף אחת. לא משנה כמה הילדים יקרים לכן, או כמה קשה יכול להיות להם לראות אותנו כיצור מיני, אנו תמיד צריכות למצוא זמן לטפח את הצרכים שלנו ושל בני הזוג שלנו.

לנו הנשים יש תשוקה גדולה מאוד לאינטימיות עם בן הזוג, אז אל תתנו לאירוע משמח כמו לידה לעצור את חיי האהבה המתפתחים והמתגמלים שלכן.

ברגע שהתינוק הגיע, רוב הזוגות יכולים ורוצים להמשיך ביחסים המיניים שלהם מוקדם ככל האפשר. מבחינה אנטומית, מין אוראלי ואוננות הן כנראה הפעולות הכי בטוחות להתחיל איתן, ואז, ברגע ששניכם חזרתם למיטבכם, עודדו אחד את השנייה עם מסאז' מרגיע והשתמשו במוצרים כמו שמנים ארומתרפיים על אזורים רגישים של הגוף שלכם. זה יעזור בחזרה האיטית לסקס עם חדירה, פעם אחת או יותר.

לפעמים, לאחר הלידה, החזרת החוזק לשרירי רצפת האגן יכולה להיות אתגר. ככל שאנו מתבגרות, שרירים אלו מאבדים מהגמישות שלהם ויכולים לגרום לבעיות בזמן החדירה, בזמן שיעול או עיטוש. הפתרון הוא לשמור על שרירים אלו בכושר, ודרך נעימה וטובה לעשות זאת היא להשתמש בכדורי בן-וואה או כדורי רטט.

כדורי רטט סיליקון

הכדורים הקטנים והחמקנים האלו, שיכולים לשמש גם בתור אביזרי מין וגם כאביזר פיזיותרפיה, יהפכו בזמן קצר את שרירי הנרתיק שלכן לשרירי פלדה "חטובים" וחיוניים יותר. הם יכולים לעשות את ההבדל בין חיי מין ממוצעים לחיי מין מסעירים ומדהימים לאחר הלידה.

זכרו תמיד שהחושניות אינה רק פעולה פיסית, אלא גם רגשית, וגורמת לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולבן הזוג שלנו לחשוק בנו. זהו היבט מאוד חשוב של הרווחה של כל אחת מאתנו, אז אימהות, פנו לכן קצת זמן-אישי כדי להעיר מחדש את השועלה שבכן.

אולי הכנסת ויברטור לאמבטיה או למקלחת תזכיר לכן איזה סוג של גירוי הכי מדליק אתכן. נסו ויברטור שמתאים גם לשימוש לבד עם עצמכן, וגם לשימוש ביחד עם בן הזוג, כדי להגדיל את היכולת של שניכם לתת ולקבל עונג.

תמיד העריכו את עצמכן מספיק כדי לקחת קצת זמן בשביל למלא את עצמכן. בצעו החלטה מודעת להקדיש יותר זמן לעונג מיני וחושי, מכיוון שאם תעודדו זאת, זה יגדל ויפרח ככל שתתבגרו. אחרי הכול, אימהות הן יצורים מיניים לפני שהן בכלל הפכו לאימהות, ותמיד יישארו כאלה, אפילו אחרי שכל הגוזלים שלהן כבר עזבו את הקן.

תעשו חיים!