אימא, למה את משחקת עם הפיות?

תראו אותי מבחוץ- אישה רצינית, בוגרת, רציונלית. ואני באמת כזו. אך אני חיה יומיום עם התשוקה להפיץ את הבשורות שלי בעולם. ועם הפיות- אני ממש לא משחקת. אני עובדת איתן! בצוות וזה מצליח נהדר!
(ספוילר- בסיום הפוסט יש הכוונה לתהליך שיעזור לכם להכיר את העמית הכי טוב שלכם להגשמת החלומות)

כללי

הכתובת הייתה תמיד על הקיר…. אני שייכת לקבוצת האנשים (מאושרים או משוגעים- תלוי את מי שואלים) שמהלידה מחפשים משמעות לקיומם באמונה פנימית שנועדו לדברים גדולים. מאז ומתמיד ידעתי שאני רוצה לתרום בעשייה משמעותית שמשפיעה על החיים של אנשים רבים. 

מגיל צעיר הדרכתי, טיפלתי, כיוונתי, הובלתי… בגן חובה- את הילדים בקבוצה הקטנה ממני, בכיתה א'- ילדים בגן חובה. בהמשך הלימודים הייתי כמובן בועד הכיתה, ועד בית ספר, ועד עירוני ועוד ועוד.

לא פלא שמהר מאד נמשכתי לתחום של מודעות עצמית והתפתחות אישית. ככל שצמחתי, התקדמתי והשפעתי על החיים של יותר ויותר אנשים- השאלות על המהות שלי רק הלכו וגדלו.

אז מי את, גברת מרי קסלר לופו? כבעלת עסק, המילים כמו בידול וייחודיות -שגורות כמעט על בסיס יומיומי. אך לא חיפשתי תשובות שיווקיות ואסטרטגיות, אלא רצון אמתי להבין מה מיוחד בדרך בה אני פוסעת בעולם ומה מאפיין את הנתינה שלי לאנשים.

תשאלו אולי, למה זה חשוב באמת,  תעשי מה שאת אוהבת ומה שאת טובה בו. וזהו. אצלי- אין זהו, אלא תמיד רצון להעמיק עוד ועוד. כמו גם- שכאשר מבינים את המהות שלנו ניתן להשתמש בזה לשמירה על ביטחון עצמי גבוה.

קורה לא מעט שאנחנו מרגישים שהדברים לא מסתדרים, המהלכים שלנו לא עובדים, אנחנו "נכשלים", מתבעסים שלא עומדים בקצב- כשהאחרים מצליחים ועוד. הדרך הנפלאה "לחזור שוב על הגל" – זה להזכיר לעצמינו, מי אנחנו באמת ומה תרומתינו הייחודית.

רוצה לשתף אתכם בדרך מרתקת להתחבר למהות שלכם – אספר איך אני עושה זאת עם עצמי ועם הלקוחות שמבקשים זאת.

בואו נחזור לפיות. מה הקשר בינן לבין חיפוש המהות?

בייבי

בתורות רוחניות רבות מדברים על "מדריך פנימי" מין דמות שקיימת בכל אדם וטמונים בה ידע קדום, קול של הנשמה, מידע וחיבורים מעבר לחיינו גשמיים כאן ועכשיו.

מה שאומר בעצם- שאם נמצא דרך לשוחח עם המדריך הפנימי שלנו- נוכל לקבל תשובות לשאלות שמעסקיות אותנו בתחום הקיום שלנו, ייחודיות שלנו, מהות אמתית ועוד.

איך עושים את זה? יש מיליון דרכים, אפרט לכם בסוף הפוסט אחת מהן, קלה ופשוטה, אך דורשת התכווננות והיכרות מסוימת עם עצמינו (ניסיון קודם בדיאלוגים פנימיים).

פיות- הן המדריכות הפנימיות שלי. איך אני יודעת זאת? אין לי מושג. כמו בדת- גם כאן הידיעה לא באה מהמקומות של הוכחה, ניתוח, דיון. היא פשוט קיימת שם ונקודה!

אז מה אני עושה עם הפיות? שואלת שאלות, מבקשת הכוונה, לפעמים- מזמינה מגע של קסם, לעתים גם חיבוק ונחמה.

וכן, כן, הבנות שלי שואלות שוב ושוב- אימא האם פיות קיימות? ואני עונה להן בביטחון "עבורי כן".

אז קבלו דוגמא שלי לדרך לעבוד עם מדריכים פנימיים.

לפני מספר חודשים רציתי לחדד לעצמי- באמת במה אני מיוחדת בתרומה לאנשים.

בחרתי לעשות תרגיל שאפרט לכם בהמשך (בגדול, שימוש בכתיבה אינטואיטיבית והתמסרות לתהליך).

איזה החזיון והתשובות שקיבלתי במהלך התהליך?

באו אלי  3 פיות והזמינו אותי ליער קסום, אני סומכת עליהן כבר, כמובן שהלכתי אחריהן.

כשנכנסתי ליער, היה לילה,  חשוך לגמרי, אך בכל מקום היו פנסים קטנים שמעירים, צבעונים כאלה שמיד מכניסים אותנו לאגדות ילדות ברוח הקריסטמס.

הפיות המשיכו להוביל אותי עוד ועוד לעומק היער עד שלא הגענו למערה תת קרקעית. נכנסנו פנימה וראיתי שם מין "סוללה" אדירה שבנויה מהאדמה.

שאלתי את הפיות- מה זה? הן חייכו ואמרו- זה כוח עוצמתי של כדור הארץ (האדמה). כל מי שמתחבר אליו- מקבל במיידיות גישה לכוחות ומשאבים אנרגטיים הכי חזקים.

והמקור של זה- בלתי נדלה. כמה שהאדם ירצה- יוכל לקבל, כל עוד יבחר לגעת ב"סוללה".

"ואו אמרתי, מדהים! אפשר לגעת?"

"בוודאי, ענו לי הפיות- אך את לרוב מחוברת אליה, את לא מרגישה?"

לא ידעתי מה לענות.

שאלתי- למה אני כאן?

והתשובה שקיבלתי מלווה אותי יומיום, שעה שעה, בשמחה ובעצב.

"מרי, תפקידך בעולם הזה לסייע לאנשים להתחבר לסוללה הזו, בכל פעם שירגישו שחסר להם כוח, חסרה אמונה בעצמם וביכולות שלהם, אין להם אומץ לעשות משהו,

מישהו פגע בהם או שיכנע אותם שהם לא יכולים ללכת לעבר החלומות, וגם אחרי שנפלו כמה פעמים בדרך להגשמת החלומות. את נמצאת כאן להזכיר להם שתמיד תמיד הסוללה ישנה עבורם".

ואו, עמדתי שם, במערה, הסתכלתי על הפיות, על הסוללה האדירה והרגשתי בכל גופי. כן. זה באמת מה שאני עושה יומיום, גם כאדם וגם כאשת מקצוע.

עוזרת לאנשים להאמין בעצמם, להיות אמיצים ולעשות דברים גדולים מהמקומות הכי נועזים ומאתגרים שבנפשם.

כותבת את זה ומרגישה שוב את הרטט בכל תא ותא בגוף שחשתי בזמן החזיון הזה במערה.

אמנם זה מרגש ומשמח ואדיר, אך זה שלי.

בואו אדריך אתכם לתהליך ראשוני שיעזור גם לכם לפגוש את הדמות של המדריך הפנימי שלכם.

מראש אומרת- אם אתם לא מנוסים בתהליכים של דמיון מודרך/עצמי- ייתכן ותמונות, תחושות וצלילים שיעלו בפעמים ראשונות יהיו פחות צבעוניים ועשירים. המשיכו לתרגל וזה יבוא.

הנחיות לתהליך ראשוני- פגישה עם המדריך הפנימי או המדריכה הפנימית (בהשראת הספר "דרך האמן" של ג'וליה קמרון

אתם מפנים לעצמכם כשעה. בשקט, בפרטיות, עם נייר כתיבה ועט.

יושבים בנוחות, ברוגע ומבקשים מה"מורה הרוחני הפנימי" הנבון שבכם לכתוב לכם מכתב אישי. 
לפני שתתחילו- תדמיינו את המורה הפנימי הזה- איך הוא נראה? גבר? אישה? ילד? ילדה? דמות דמיונית? גיל? שיער? לבוש? ממש תראו את הדמות שנוצרת, כמו "שחקן" בסרט.
ואז בקשו …
לרוב מדובר במורה רוחני קשוח, אך נדיב, בעל ראיה עמוקה וטוב לב (אצלי זה דווקא יצורים קסומים צעירים ודינמיים, שיודעים לעוף)
הניחו למורה הרוחני שלכם לכתוב במשך כחצי שעה. בלי לעצור. בלי לסנן. פשוט להזיז על הנייר יד עם העט, גם כשאין לכם מה לכתוב. (כתבו אז "אין לי מה לכתוב, אין לי מושג מה לכתוב… וכדומה. סבלנות, תתמסרו וזה יבוא)
לאחר כחצי שעה- תקראו את המכתב שיצא לכם. אם הנקודה המסוימת במכתב לא מובנית- בקשו מהמורה הפנימי הבהרות,  וכתבו את התשובה שתקבלו.
בהצלחה! התמסרות מלאה לתרגיל תסייע ואני בטוחה שתגלו דברים חשובים לגבי עצמכם ודרכם בחוכמה העמוקה שקיימת בנו (ובכל אדם על האדמה) חוכמה ותבונה "עתיקה" שכולנו זוכים בה.
(אגב, במידה וזאת הפעם הראשונה שאתם מנהלים עם עצמכם דיאלוגים מסוג הזה- ניתן לחזור כמה פעמים על התהליך, עד שלא תרגישו שהמעיין היצירתיות והחיבור לעצמכם נפתח ומאפשר לכם ללגום מהכוח הפנימי שלכם).

מוזמנים לעדכן את מי פגשתם.

שלכם באהבה, מרי והפיות

יש לכם שאלות, הבהרות, רוצים לבדוק איך אני יכולה לסייע לכם להיות אמיצים, חזקים ולהגשים גם את החלומות שלכם בתחומי תעסוקה, קריירה ועסקים? שלחו לי הודעה למספר 058-6274967 ונתאם שיחה

#דיגיטליות_בעסקים

רוצים לקרוא עוד- עשו עקוב אחרי הבלוג “MWAY- תשוקה, חיים, שליחות” ובכל פעם שיעלה פוסט חדש, קבלו עדכון על כך.

מוזמנים לעקוב בפייסבוק “משחיקה לתשוקה בעבודה” 

משאלות