אימא התבגרה וכל הזה

אז הרגע הגיע, היום עליו חפרתי ללא הפסקה, יום הולדת 40, אז עכשיו אפשר להרגע, וכל מה שנשאר לי זה להודות לכן ולכם שהייתם פה איתי בשנתיים האחרונות….

יש לי יום הולדת – אני בת 40

 

אחרי שחפרתי לחצי עולם, אחרי שאני כבר כמה ימים בהתרגשויות מטורפות, הנה הוא הגיע, יום הולדתי ה40. גם הבלוג שלי חוגג יום הולדת 7 בחודש פברואר, ונזכרתי בכל הדרך שעברתי, והיום אנחנו חוגגים יחדיו.

27045087_10214293342361568_1224837385_n

צילום :Simon Gelfand

אז לפני 7 שנים פתחתי את הבלוג בסלונה, ביום הולדתי ה-33  וזאת הייתה מתנה ענקית שהענקתי לעצמי. לא חשבתי על זה אז בזמנו, ולא היו לי ציפיות בכלל, גם לא ידעתי דבר על קיומה של קהילת הבלוגריות של סלונה, מפה לשם עברו ה שנים, שבהן עברתי המון כאימא, כאישה וככותבת. בשנתיים האחרונות הבלוג שלי פרח בסלונה ובפייס, התחלתי לפני שנה לכתוב במקומון והיום אני עורכת אותו.  אני גם עובדת ברשת – הבי"ס של הטלויזיה, במהלך שנה שעברה למדתי כתיבה, בקורס לכתיבה של שי גולדן (במרץ נפתח קורס חדש- פרטים נוספים אצלי בפרטי) וכל פעם שהגעתי לבניין של רשת, הרגשתי שזה המקום שאני רוצה לעבוד בו. כשסיימתי את הלימודים אמרתי להילה מנהלת הבי"ס (והבוסית הנפלאה שלי) שאני רוצה לעבוד ברשת. זה היה אחרי שהבנתי שנמאס לי להיות אדונית לעצמי ולחיות חיי עצמאות, אני רוצה מסגרת, לקום אליה בשמחה כל בוקר.

גיל 39 הביא איתו התפתחות עצומה בעשייה שלי, המון שינויים וגדילה, עברתי אתגר בריאות שהסתיים בהוצאת רחם, (לפני 3 חודשים) למזלי הרב, בדיקת גילוי מוקדם בהחלט מצילה חיים!  זאת לא סיסמא. לכו להבדק.

 

תודה שסבלתם את כל ה-  אימא מתבגרת וכל הזה, מאיה בארץ הפלאות  ואת המקומון הרמתגני  שחיזקתם אותי על הכתיבה ועל המסרים שלי, שבזכות הכניסות לבלוג שלי, הגעתי למקומות שלא חלמתי עלהם, שבזכות הקהילה בסלונה, למדתי המון והכרתי נשים מדהימות, שבזכות כל הפרגון ממכם הרצון שלי להתפתח ולגדול בתחום הכתיבה רק הלך והתעצם. תודה על שנתיים נפלאות, שהייתם איתי, פה, בפייס ובמקומון. תודה על הליווי הצמוד במעבר לעשור הבא שלי, תודה על כל הברכות המרגשות, על מילים כל כך יפות, תודה על הכל.

את הזר היפה והקסום הזה, הכינה לי במיוחד יאנה אנדרייב  המוכשרת, מעצבת אירועים, יוצרת בפרחים והבעלים של  קרספדיה  עיצובים ברמה אחרת.

27292534_10156152214377718_1653613686_n

צילום :Simon Gelfand

אני מאחלת לעצמי, בריאות, כי זה הכי חשוב, עם כל השאר אפשר להתמודד. ואני רוצה להגיע לגיל פנסייה ולהיות סבתא מאיה, ולעזור בגידול הנכדים.

מאחלת לעצמי גם,להמשיך לכתוב, להמשיך לרגש ולשמח במילים ובעשייה שלי, ולהמשיך לפגוש בדרך, אתכן ואתכם.

מאחלת לכולנו, רק ימים יפים.

אוהבת מאוד,

מאיה