אילו היתה לי עוד דקה אחת….

אני צריכה דקה אחת לשמוע שתי מילים ""אני בסדר", לא חשוב שקודם לא דברנו המון זמן, לא רוצה יותר מזה , ומבקשת ממך תן לי עוד דקה אחת עכשיו לשמוע את שתי המילים האלה. דקה אחת וצמד מילים. אחר כך……כשתחזור, נמשיך הכל. גם לריב…

KfarMaymon 044 - עותקכמה אני מטומטמת אני חושבת לעצמי, כמה אני מרגישה את תחושת הפספוס, כמה דברים מקבלים פרופורציות אחרות ואני מרגישה אחרת…אחרת לגמרי מהתקופה שלפני שהתחילה המלחמה הזו.
כן, לא דיברנו בערך שנה שלמה…היו לזה סיבות שונות. חשבתי שמה שקרה אז – זה סוף העולם ו"אנחנו לעולם לא נדבר…". היום אני מרגישה שהמעיים מתהפכות לי, כמה אני כועסת על עצמי ועל זה חילוקי דעות בחרת שלא להיות ביחד, שנחלק את העולמות שלנו למקומות אחרים, שכל אחד יהיה במקומו בשלום עד שנוכל לקחת אוויר ולראות כמה ועל מה אנחנו במקומות אחרים…
אני יודעת שלקחו לכם את הטלפונים, אני יודעת שלרובכם אין דרך להתקשר אפילו בשביל לומר "אני בסדר". שתי מילים שיכולות להפוך לי את העולם ולתת לי קצת אוויר והמילים האלה חסרות לי, הן כואבות וצורבות בבשר החי. אני מתפללת לאלוהים שהכל בסדר עד כמה שיכול להיות בגיהנום הזה ומרגישה עד כמה תחושת הפספוס היא ענקית …ועל מה ויתרנו. למה לעזאזל אנחנו מוותרים אחד על השני במקום לעשות מלחמות עולם כדי להמשיך להיות בקשר גם בימים של שגרה.
נכון, זה בכלל לא רלבנטי כרגע בשבילי אם המלחמה צודקת או לא, אני מבינה שזה היה כורח המציאות כנראה, אבל לא מחפשת יותר משתי מילים "אני בסדר".
IMG_0249
 
כמה הייתי רוצה לומר לך  "….מותק, אנ מתגעגעת / אוהבת / דואגת, כמה הייתי רוצה (מי זוכר מריבות שבזמנו הפכו סדרי עולם כך הרגשתי אז…) או  מה לא הייתי נותנת עכשיו בשביל דקה אחת לשמוע אותך, לא לשמוע הרבה, רק לשמוע את הקול שלך שאומר הכל בסדר.
אילו הייתה לי עוד דקה אחת לחבק אותך ולומר לך או לשמוע אותך, רק שתי מילים "אני בסדר", רק דקה אחת אבל השעון עצר מלכת והדקה שאני כל-כך מחכה לה, אני מחכה שהיא תבוא לה והשעה תהייה אמיתית ואני מחכה לה…מחכה לדקה הזו שתבוא ולשמוע אותך צועק עליי או ממשיך לריב איתי את המריבה ההיא – לא אכפת לי להפסיד בריב ההוא ולהרוויח אותך. זו אחת המריבות שבאמת הייתי רוצה להפסיד ולשמוע אותך רב איתי שוב.
אניי כל-כך אוהבת אותך (איפה הדקה הזו כדי לומר לך ….? )

LIFE IS SO SHORT