אילוסטרייטור מה זה? ILLUSTRATOR CC 2020

בחורה עם מחשב נייד

אילוסטרייטור מה זה?  ILLUSTRATOR CC 2020

ללמוד מקצוע לעבודה בחברות הייטק – רוצים לדעת מה תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעשות? איך אפשר ללמוד את אילוסטרייטור ILLUSTRATOR מהבית אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים וכתבות על עולם האילוסטרייטור לקראת שנת 2020 תוכלו בעמוד זה לקבל אינפורמציה ומידע איך אפשר להתחיל ללמוד תוכנה כה גדולה שהאפשרויות בה לעולם לא נגמרות.

[youtube KcT7R5fbKUQ&t=58s]

במידה ואתם מחפשים ללמוד את התוכנה אילוסטרייטור בצורה מקצועית תוכלו ללמוד את הקורס אונליין בשיטת לימודי אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי מקצועיים. באמצעות למידת גרפיקה ממוחשבת אונליין באינטרנט תוכלו  לקבל את הנוחות המירבית שהטכנולוגיה מאפשרת כיום בשיטת לימודים אישית.

ללמוד מקצוע לעבודה בחברות הייטק למה חשובה תוכנת אילוסטרייטור בתעשיית העיצוב גרפי

אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי כי באמצעותה אפשר לעצב לוגו עם קווים  ולתת את כל הרשת המיתוגית שעסקים צריכים. התוכנה לא רק בשימוש גרפיקאים ומעצבים נוכל לראות שימוש רחב בעולם האופנה ובעיצוב הפנים. התוכנה אלופה ביצירת מניפולציות על קווים וצורות ובאמצעותה אפשר למשוך את הקו לכל מקום. בסרטונים בעמוד תוכלו לראות את החשיבה היצירתית שמעצבים גרפיים מבצעים עם פקודות מאוד פשוטות בתוכנת אילוסטרייטור. המטרה בסרטונים זה לתת לכם את האפשרות להבין שככל שתדעו אותה ברמה מאוד גבוהה תוכלו להגיע לרמות עיצוב וקטוריות מאוד גבוהות לעומת תוכנת הפוטושופ שהיא מאוד מוגבלת בקלות העבודה כמו שאילוסטרייטור יכולה לעשות.

[youtube M02R8SvcuwM]

מרבית הלוגואים בתעשיית העיצוב גרפי כמו גוגל לדוגמה נעשו בתוכנה זו, התוכנה פופולרית מאוד בקרב העוסקים בציור ואיור דיגיטלי במחשב היות והתוכנה מלאה בכלים מאוד ידידותיים להכנת קווים הנמשכים לכדי ציור גרפי, בעמוד תוכלו לראות טכניקות עיצוביות הנעשו על ידי מעצבים גרפיים מפורסמים בישראל.

 העבודה מהבית והביקוש העצום ללמוד קורס אילוסטרייטור אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד איך זה עובד?

לימודי אילוסטרייטור אחד על אחד מתבצעים עם מורה שמחובר ישירות לתוכנת גרפיקה שיש לכם במחשב. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר ולהסביר כיצד לעבוד בתוכנת אילוסטרייטור. בלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים אונליין דרך האינטרנט מאפשרים לכם לקבל את כל תשומת הלב אחד על אחד. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר ולפתח את היצירתיות העיצובית במהלך הלימודים. בסיום הקורס תקבלו תעודה מקצועית שמעידה שלמדתם את התוכנה לאורכה ולרוחבה. תוכלו בקישור הבא לקבל פרטים כיצד לומדים את התחום הזה מהבית אונליין ולשוחח עם יועצי הלימוד https://onlinegraphic.co.il/

 

יכולות תוכנת אילוסטרייטור בתקשורת חזותית – אוסף כתבות

אילוסטרייטור תוכנה מרכזית בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. באמצעות התוכנה מבצעים מיתוג לעסקים ובונים את התדמית הזהותית של העסק. באוסף הכתבות הבאה תוכלו לראות מה תוכנת אילוסטרייטור הוקטורית עושה וכיצד היא משרתת את עולם העיצוב הגרפי רב תחומי. עיצוב גרפי רב תחומי מדבר על עולם האופנה בהכנה תיק מוצר וציורים דיגיטליים או בניית הדמויות דיגיטליות בסגנון דו מימד ותלת מימד. אוסף הקישורים ייתן לכם יותר מידע לאן אתם יכולים להגיע עם תוכנת אילוסטרייטור שפותח על ידי חברה את אדובי.

  1. מדריך אילוסטרייטור יצירת רקעים להכנת דוגמאות ל SAVE TO DATE
  2. אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019
  3. איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור
עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/