איך תרגיעו את העור?

בחורה עם מחשב נייד

מדברים על סגר אבל מי שיש לו גינה מתנחם בכך. אלא מה, מזמן גם היתושים מתנחמים בגינה ובמיוחד ביוצאים אליה. ואז מה קורה? הסבל שלנו מהעקיצות, ימנע מאיתנו את ההנאה מהגינה. 

ועכשיו יש בשורה שעוזרת לכמה תופעות:

לעור יבש ומגרד, לבעיות עור ואלרגיות שאינן נפתרות ולפטרת שמתגברת…

התכשיר החדש, שכמה טיפות באמבט מפנק או מריחה ישירות על עור נקי ולח של "שמן הלילה PsoEasy" יקלו, יסיעו בטיפוח, החלמה והרגעה מידית של העור העדין.

יצאתי לגינה, נעקצתי כמובן וניסיתי. לאחר כמה דקות אכן היה שיפור. אמנם עדיין היה המקום אדום מהעקיצה אבל הגירוד נרגע וכתוצאה מאי גירוד גם האדמומיות עוברת מהר יותר.

‏‏לכידה

הריח הוא של שמנים אתריים. תחושה של ספא.

שמן הלילה של , PsoEasy מבוסס על נוסחה חדשנית של צמחי מרפא הידועים כמסייעים באופן טבעי בהקלה ובטיפול בבעיות עור כגון קשקשת, אדמומיות, גירוי וגרוד הנובעים מפסוריאזיס, שפשפות, פטרת, דלקות ופציעות בעור.

שמן הלילה של ,PsoEasy מבוסס על שילוב צמחי מרפא שהוכחו במחקרים קליניים כאפקטיביים, יחד עם רכיבים טבעיים המוכרים בספרות העממית ביכולתם לטפל ולהשפיע על העור לטובה, בשילוב מינרלים מים המלח בנוסחה מאוזנת וחדשנית!

בין הרכיבים הבולטים:

–         שמן זרעי ענבים, שנחקר מדעית על תועלתו בטיפול בפסוריאזיס, בזכות היותו בעל כמות חומצה לינולאית (אומגה-6 ) גבוהה במיוחד. חומצה זו הוכחה כמסייעת בליחוח העור ומאפשרת בכך את שיקומו.

–         שמן לבנדר ושמן הרוזמרין הידועים בהיותם אנטי דלקתיים, אנטי בקטריאליים  (בעלי יכולת חיטוי) וביכולתם להקל על כאב, נוסף על זירוז החלמת העור.

–         שמן נבט חיטה עשיר בויטמין E הנחשב לנוגד חמצון חזק המסייע בשיקום העור.

–         שמן  קלנדולה מסייע בהרגעת עור מגורה ושמן-עץ-התה מוכר בספרות כמסייע בטיפול בפטרת וזיהומים ויראליים וחידקיים.

–         תוספת של מיצוי צמח הארניקה, צמח ההיפופיאה ומינרלים מים המלח, מקנים תחושה מידית של הקלה, מזרזים את ההחלמה ושיקום העור.

שמן אקטיב ללילה פסואיזי. צלם - איתן דור  מוקטן
שמן אקטיב ללילה פסואיזי. צלם – איתן דור מוקטן

בנוסף לשימוש טיפולי רגיל במריחה על עור נקי, ניתן להוסיף מספר טיפות של שמן הלילה   PsoEasy למי האמבט ולטבול למשך כ- 15 דקות. טבילה זו תסייע בטיפול והקלה בתסמיני עור באזורים נרחבים, שההגעה אליהם פחות נוחה.

בנוסף, השפעתם החיובית של השמנים האתריים על מערכת העצבים, תקל על נדודי שינה, עצבנות ומתח ובכך יסייעו למערכת החיסונית של הגוף בהתמודדותה עם בעיות העור.  

 

 שמן הלילה של , PsoEasy נבדק דרמטולוגית לעור רגיש ונמכר בכמות של 120 מ"ל במחיר של 125 ש"ח ישירות באתר החברה www.psoeasy.co.il או בבתי המרקחת ורשתות הטבע המובחרות, לפרטים טלפון 02-6722544