איך תעשי את הצעד הראשון ליציאה מעבדות לחירות?

האביב מביא עמו פריחה , שמחה, התחדשות, החלפה ושינוי. חג הפסח חג החירות הוא הזדמנות לנתב את מחשבותיך למקום שהוא הממלכה שלך, מקום יחיד ומיוחד שקיים אצלך עמוק בפנים הצעד הראשון ליציאה לחרות הוא עשיית סדר פסח אצלך בממלכה הפנימית .

קרה לך שקמת בבוקר עם תחושה שדברים לא מסתדרים?, קרה שמצאת את עצמך עצובה בסוג של "דיקי" שקועה במחשבות על "מה אין לי……" אם התשובה חיובית ,זה ממש לא חייב להיות כך. את מסוגלת לשנות עם יש בך רצון לשינוי, מודעות לקבלת החלטה ,עקביות ומוכנות לעשייה. מוכנה? זה נשמע קשה? ,המשיכי לקרוא ותחליטי………..

בחורה עם מחשב נייד

האביב מביא עמו פריחה , שמחה, התחדשות, החלפה ושינוי. חג הפסח חג החירות הוא הזדמנות לנתב את מחשבותיך למקום שהוא הממלכה  שלך, מקום יחיד ומיוחד שקיים אצלך עמוק בפנים הצעד הראשון ליציאה לחרות הוא עשיית סדר פסח אצלך בממלכה הפנימית .

קרה לך שקמת בבוקר עם תחושה שדברים לא מסתדרים?, קרה שמצאת את עצמך עצובה בסוג של "דיקי" שקועה במחשבות על  "מה אין לי……" אם התשובה חיובית ,זה ממש לא חייב להיות כך. את מסוגלת לשנות עם יש בך רצון לשינוי, מודעות לקבלת החלטה ,עקביות ומוכנות לעשייה. מוכנה?  זה נשמע קשה? ,המשיכי לקרוא ותחליטי.

אז מה לעשות?

עשי רשימה של מה שכבר יש לך.  הכתיבה תסייע לך לעשות סדר ולראות מה יש ,איזו צידה , מחזקת ,תומכת   את יכולה לארוז ולהחזיק איתך  כי זה שלך ורק שלך. המלצתי החזיקי את הרשימה בהישג יד והוסיפי אליה כל פעם שתזכרי במשהו חדש. (תכללי ברשימה כל מה שעולה לך מכל הקשת: דברים רוחניים, תכונות, דברים חומריים , קשרים, סביבה………..

ומה עכשיו?

את הרשימה תמשיכי להחזיק בסביבתך  מה שיש לך זה לא ברור מאליו הרשי לעצמך להוקיר את מה שיש קראי את הרשימה ושימי לב להרגשה שאופפת אותך בעקבות העיון בה.

עכשיו הפכי את הרשימה הזאת לחלק מחייך. זכרי שהיא קיימת בחרי זמן קבוע במהלך היום לשוב ןלקרוא אותה. את מוזמנת לחזור  ולעיין בה גם כשתרגישי צורך בחיזוק מעבר לזמן הקבוע. מניסיוני יש שבוחרים לקרוא אותה כל בוקר/ ערב.  הרשימה היא שלך וההחלטה לגבי הזמן לקרוא אותה בידייך.

טיפ שלי: דרוש תרגול לשינוי תפיסה הרשימה היא אמצעי שיסייע לך עם תתמידי לתרגל.

למה לשים לב?

במהלך הכנת הרשימה תלמדי גם על עצמך מה חשוב לך מה הדברים שעולים……………….למעשה עשית ספירת מלאי של מגרות החיים שלך עד כה.

ומה הלאה?

בעשותך את הרשימה הזאת עשית את הצעד להתרת הכבלים אל מה שאין לך , סוג של עבדות לחסר הסתכלות ממקום של "אין"  ויצרת לעצמך "חיבור" , מקל ההליכה עליו תשעני בדרכך להשיג את מה שתרצי. כן, זאת יציאת הגילוי האישית שלך.

תזכורת להוקיר את מה שיש מוגשת לך בשיר:

תודה על כל מה שנתת

מאחלת לך הצלחה ,

חג פסח שמח, חג של חרות ,שמחה ופריחה

אשמח אם תשתפי אותי בחוויה

נירה פרי
נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים