איך תגרמו לשינה רגועה ובטוחה?

חשוב מאוד שתדעו – קרינה אלקטרו-מגנטית הנפלטת ממכשירי החשמל משפיעה מאוד על איכות השינה שלכם.
החלטתי לתת לכם כמה טיפים חשובים לסידור חדר השינה, הימנעות מקרינה ושיפור איכות השינה שלכם.

קרינה בחדר השינה

בתכנית הבוקר דיברו על שינה טובה וקרינה הנפלטת ממכשיר הטלויזיה, המחשב, סלולרי וכד'. חשוב מאוד שתדעו שקרינה אלקטרו-מגנטית הנפלטת ממכשירי החשמל משפיעה מאוד על איכות השינה שלכם.

אצלי בחדר השינה אין טלוויזיה, למרות  שבן זוגי מתחנן שנתלה טלוויזיה כדי שיוכל לצפות במשחקי הכדורגל אני מתנגדת לכך בכל תוקף. ולכן החלטתי לתת לכם כמה טיפים חשובים איך אפשר בלי ואיך לסדר את חדר השינה שלכם.

לפי הפנג שוואי חדר השינה משפיע על הזוגיות ועל איכות השינה שלנו, לכן כדאי ורצוי להתייחס לחדר השינה בכבוד רב ולשמור על מספר כללים בסיסיים.

בפנג שוואי חדר השינה נקרא – מרחב מקודש. משום שזהו מקום בו אנו אוגרים כוחות ליום המחרת, אנחנו ישנים, חולמים ואפילו עושים אהבה. אנחנו ישנים בממוצע בין 6-8 שעות בלילה ולפיכך אנחנו מבלים כשליש מהחיים שלנו בחדר שינה.

כלל ראשון:

בחדר שינה אין מקום לפריטים שאינם שייכים לשינה טובה, לפרטיות שלכם ולאהבה. כשתפנו חפצים מיותרים מחדר השינה תגלו שהתפנה לכם מקום לדברים אחרים, תרגישו שלווים יותר, תוכלו ליהנות מהזוגיות והאינטימיות שלכם והכי חשוב תוכלו לישון טוב יותר.

כלל שני:

הימנעו מלהכניס טלוויזיה או מחשב לחדר השינה. ולמה? כי לכל אדם יש הילה, ההילה היא השדה האלקטרו-מגנטי המקיף אותנו בין אם זה חי צומח או דומם והוא טעון באנרגיה חשמלית. ההילה מקיפה את הגוף הפיזי שלנו ובולטת ממנו, גודל ההילה משתנה בין אדם ואדם ולפי יכולתו לשאת ולהעביר אנרגיה. למשל: אדם שמח גודל ההילה שלו תהיה רחבה יותר מאשר אדם עצוב וכועס או אדם בריא לבין אדם חולה.

גוף האדם הינו מוליך אנרגטי, וידוע כי מכשירי טלוויזיה או מחשבים פולטים אנרגיה ויש כאלה שפולטים גם קרינה אלקטרו מגנטית וכשזה בא במגע עם ההילה שלנו נוצר "קצר", וההילה שלנו נפגעת, (זה החשמל הסטטי שאנחנו נתקלים בו מדי פעם). רצוי מאוד לא להכניס מכשירים אלו לחדר השינה ואם בכל זאת חפצה נפשכם וקשה לכם בלי טלוויזיה או מחשב כבו אותם לפני השינה.

כלל שלישי:

תבחרו מיטה עשויה מעץ. העץ הוא חומר אורגני, גמיש יותר מאשר מתכת. המתכת הינו חומר מוליך והיא עלולה לפגוע גם בשדה המגנטי (בהילה) שלנו.

כלל רביעי:

אל תעמיסו מכשירי חשמל בארגז המיטה, ארגז מיטה נועד לאחסון מצעים בלבד, טקסטיל רך ונעים שאינו גורם מעמסה.

כלל חמישי:

מקמו את המיטה במרכז החדר כך שתהיה גישה משני צדי המיטה. מקמו שתי שידות זהות משני צדי המיטה ליצירת דואליות. מאוד לא מומלץ למקם מיטה מול דלת הכניסה ולא מתחת למדפים. אם אפשר גם לא למקם מתחת לחלון ועדיף שיהיה צמוד לקיר תומך. חשוב שתדעו כי מיטה צמודה לקיר עלולה ליצור תחושת מחנק לבן או בת הזוג שישן צמוד לקיר ובכך לפגום במערכת היחסים הזוגית.

כלל שישי:

טפחו וקשטו את חדר השינה שלכם, צרו אווירה נעימה ומזמינה ע"י תליית וילונות רכים ליצירת אינטימיות, כיסוי מיטה וכריות נוי מוסיפים המון. תמונות שמשדרות זוגיות או תמונות נוף שמשדרות אוירה רומנטית ורצוי לתלות אותם על הקיר דרום מערב בחדר, הוסיפו מנורות לילה משני צדי המיטה ליצירת אוירה רומנטית.

רוצים לשתף איך חדר השינה שלכם?

אשמח לשיתופים בדף הפייסבוק

הדף שלי בפייסבוק