איך תבחרו עורך דין פשיטות רגל

בחורה עם מחשב נייד

כאשר אתם עומדים במצב של הכרזה על פשיטת רגל עורך דין מנוסה ומקצועי ידע להוביל אתכם באופן מקצועי ונכון על מנת שההליך כולו ייעשה כראוי. חשוב מאוד לשים לב שלא כל עורך דין שהסתייעתם בו בעבר יוכל לסייע לכם גם בתחום פשיטת רגל. לכל עורך דין תחום ההתמחות שלו וחשוב לבחור באיש מקצוע שמכיר היטב את התחום.

כאשר אדם מגיע לצומת המביכה בו הוא לא מוצא יותר דרך לצאת מהסבך אליו הוא נקלע והוא מחליט להכריז על פשיטת רגל, אזי, עליו לחפש לשם ההכרזה על פשיטת רגל עורך דין מקצועי שיסייע לעבור את התהליך בשלום ובמינימום נזקים.

פשיטת רגל עורך דין – איך בוחרים?

כדי לבחור בעורך דין הנכון נגדיר קודם כל במי לא לבחור…

  • אל תנסו למצוא את עורך הדין שלכם בחיפוש סתמי בגוגל. מדובר בעניין גדול וגורלי ולא כדאי להקל ראש ולבחור בחירה סתמית ואקראית.
  • אל תחפשו בספר טלפונים כאשר אתם לא יודעים את מי אתם מחפשים!
  • אל 'תגרילו' לכם את עורך דין שלכם מפרסומים בעיתונות.

עורך דין פשיטת רגל צריך להיבחר מתוך יישוב הדעת, לא באופן פזיז ונמהר, אלא אחד שבררתם עליו והוא אכן יהיה מסוגל לייצג אתכם היטב לאור ניסיונו בתחום פשיטות רגל.

עורך דין לא מתמחה

כדי לבחור בעורך דין מקצועי ולא במתמחה שעתיד אולי ברבות הימים להפוך למתמחה, עליכם לדעת מה היא ההגדרה המשפטית של עורך דין.

עורך דין הוא אדם שלמד במוסד אקדמי את לימודי המשפטים, באוניברסיטה או במכללה ושם סיים את לימודיו בהצלחה. לאחר מכן ביצע התמחות למשך 12 חודשים ונבחן ועבר בהצלחה את כל המבחנים בלשכת עורכי הדין. לאחר כל זה הוא יתקבל כעורך דין עם רישיון.

רק על עורך דין כזה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות.