איך תאריך הלידה של ויקטוריה בקהאם מבטא את הסטייל שלה

ויקטוריה מבטאת את המשאבים ותכונות האופי שלה בסגנון הלבוש והאמירה שלה

תאריך הלידה של ויקטוריה הוא 17/4/1974 – סכום הספרות של תאריך הלידה שלה הוא 8 ויום הלידה שלה הוא 6 .

תדר 8 – מייצג עוצמה, שליטה, שפע, שאפתנות, חומרנות, רצון להצלחה. הלבוש יבטא אישה בעלת נוכחות חזקה שמתלבשת להצלחה בעלת אמירה איכותית ,מרשימה ותשדר יוקרה.

תדר 6 – מייצג אישה אחראית, אכפתית, תומכת, חומלת, אמנותית ומשפחתית. הלבוש יבטא אישה ששואפת להרמוניה ויופי סביבה, חשובים לה נוחות, נינוחות ורכות.

כך היא מיישמת את אנרגיית הסטייל שלה וזה בדיוק השילוב של התדרים שלה 6 – אומנות ו 8 – בעלת עסק

שפה אסטתית גבוהה, אומנותית , חשוב לה נוחות לצד יופי (תדר 6 ) טעם יוקרתי שמשדר הצלחה WALK THE TALK , מביאה את הנוכחות שלה בשילוב מסר שמדבר את המעמד, העוצמה והיוקרה (תדר 8) היא ידועה בדרך הלבוש הקלאסית שלה (8), בבגדים נינוחים במראה לרוב מינימלסטי , שיקי ולא מתאמץ (6).

מאז שהיא פתחה את בית האופנה שלה כמעצבת – היא עברה שינוי מדהים מבגדים צמודים וחשופים לבגדים מאווררים. הסגנון הרבה יותר נונשלנטי מזה שהיא העדיפה בעבר.

ויקטוריה בקהאם 1

היא אוהבת לשלב שכבות, לעתים קרובות היא מוסיפה עניין עם צווארון גולף או חולצה מתחת לשמלה. היא מקבלת השראה מבגדי גברים ולכן לעתים קרובות היא תלבש גזרות שלקוחות מאופנת הגברים כמו חולצה מכופתרת, מכנסי טוקסידו ובלייזרים ועדיין היא תבליט את הסילואט שלה . התכשיטים שלה הם מינימליים, למרות שהיא עשויה לענוד שעון בסגנון גברי. היא משלבת נגיעות קטנות וטרנדיות (משקפיים רחבים לדוגמה) היא לא מפחדת מצבעוניות אבל עושה את זה בעדינות עם זאת בדרך כלל נראה אותה במראה מונוכרומטי וגם בצבעים נטרליים. לרוב היא בוחרת בהדפסים גאומטריים בקו נקי וברור.

לסיכום ויקטוריה מבטאת את המשאבים ותכונות האופי שלה בסגנון הלבוש והאמירה שלה, ומבחינתי היא ההשראה לסטייל ואני אוהבת ואת הגישה שלה.

ויקטוריה 2

מרב אבן זהר – ייעוץ מלתחה* ליווי שופינג*סדנאות והרצאות  http://meravevenzohar.com/

מלווה נשים בתהליך סטיילינג אישי עפ”י תאריך הלידה, לשיחת יעוץ 052-3898927

 אפשר לעקוב אחריי גם בדף הפייסבוק שלי: כאן ובאינסטגרם : כאן 

מזמינה אותך להוריד את המדריך החינמי שלי – איך להתלבש בסטייל – כאן

להזמנת הרצאת נומרוסטיילינג לכל מפגש נשי קבוצתי –  להתרשמות לחצי על הקישור 

מרב אבן זהר
אני מרב אבן זהר בת 49 נומרולוגית, סטייליסטית אישית ובוגרת לימודי תודעהאת דרכי כסטייליסטית התחלתי בזכות לימודי הנומרולוגיה מה שפתח בפניי את הדרך לעולם שלם של התפתחות וחיזוק הדימוי העצמי.במהלך השנים ליוויתי עשרות נשים בתהליכי התפתחות הסטייל שלהן והבנתי שלא ניתן לערוך הפרדה בין האישיות הפנימית של מי שאנחנו באמת, למראה החיצוני ולתדמית האישית אותה נבחר להביא ולשקף החוצה לסובבים אותנו.בנומרולוגיה תאריך הלידה והשם הפרטי מלמד על תכונות אופי, קווי מחשבה, העולם הפנימי ומה מנהל אותנו.מתוך הכלים שיש ברשותי מעולם הסטיילינג והנומרולוגי מצאתי את הדרך לשלב בין סגנון הלבוש לאישיות שלנו באמצעות תאריך הלידה.אני מאמינה שסטיילינג זה שפה נרכשת, הנראות שלנו היא חלק מהמסרים שאנו רוצות להעביר, והיא משפיעה על הבטחון העצמי שלנו , על מהלכי חיינו, ועל סביבת החיים.להראות הכי טוב שלך זה עניין של בחירה והחלטה ובכל יום אישה יכולה לספר סיפור שונה, ללבוש את עצמה אחרת ולהרגיש שלמה ונהדרת.