איך שמלת הכלה שלך תהיה רלוונטית גם בעוד 10 שנים?

בעוד כמה שנים, את ובן זוגך (וכנראה שגם כמה ילדים), תצפו באלבום החתונה שלכם. גם את רוצה להבטיח שההסתכלות באלבום התמונות תעלה זיכרונות נעימים? בחרי בשמלת כלה מנצחת שתעמוד במבחן הזמן.

כך תהפכי את אלבום החתונה שלך לעל זמני!

אם תדברי עם כלות שהתחתנו לפני כעשור, ותשאלי אותן מה הן היו משנות באירוע החתונה שלהן, הן לבטח יגידו לך כי הן היו לובשות שמלה אחרת. הסיבה היא לא כי הן לא שלמות עם הדגם שהן בחרו, אלא שהשמלה שמשתקפת דרך התמונות אינה תואמת את הקווים העיצוביים של היום. כך, אלבום החתונה נראה מעט מיושן, מאד לא עדכני ולעתים אפילו מעט מגוחך.

כשאת בוחרת שמלת כלה קלאסית, את יכולה להיות שקטה כי לא משנה מתי תביטי באלבום החתונה, את תמיד תיראי כלה עדכנית. אז איך גם את תבחרי דגם מנצח?

חלום בלבן: בחרי בשמלה בצבע לבן

הדבר הבסיסי ביותר הוא לבחור בשמלה בצבע לבן. חשוב לציין זאת מאחר וכיום לא מעט כלות לובשות שמלות שאינן לבנות, כאשר לרוב אלו צבעי הניוד, הבז' והקרם. בעוד הצבע הלבן הוא צבע קלאסי ועל זמני שלא ניתן להתחרות איתו או לערער אותו, הצבעים האחרים טרם עמדו במבחן הזה כך שאי אפשר לדעת. אם את רוצה להבטיח כי השמלה שלך תיראה רלוונטית גם בעוד כמה שנים, דאגי שהיא תהיה לבנה.

היצמדי לדגם קלאסי ופחות טרנדי

כמו כן, במידה ואת רוצה נראות קלאסית, את צריכה להיצמד לדגם קלאסי. מעצבות שמלות הכלה מציעות שמלות משלל קטלוגים, כאשר לא מעט דגמים הם דגמים מעוצבים ומיוחדים. היתרון של שמלה טרנדית הוא כמובן האפשרות שלך להיות כלה מודרנית ומאד עדכנית, אך קחי בחשבון כי לא כל הדגמים עומדים במבחן הזמן. במילים אחרות? סביר מאוד כי תסתכלי על תמונות עד כמה שנים ותישאלי את עצמך: "מה לעזאזל לבשתי?"

לבשי שמלה בגזרה שמחמיאה לך

חשוב מאד שתיצמדי לגזרה שמחמיאה לך. לעתים, ישנן בנות שבוחרות דווקא באירוע החתונה שלהן לנסות דגם שהן לא ניסו אף פעם. המטרה? אם כבר חתונה – אז עד הסוף. מדובר על טעות נוראית – אירוע החתונה הוא ממש לא המקום לנסות גזרות, להמר על גזרות ולקוות שיהיה בסדר. חלק בלתי נפרד מ"קלאסי" הוא גם מה שמחמיא לך – כך שלא משנה מה תהיה השנה בה תציצי באלבום, השמלה עדיין תיראה עליך מחמיאה.