איך עשיתי את המיליון (עוקבים) הראשון שלי

אחת הנשים המובילות בתעשייה, יזמית מעוררת השראה. חודשים שאני מנסה להגיע אליה ופתאום זה קורה כמו בחלום

צילום: יריב פיין וגיא כושי

בתעשייה כולם עוקבים אחריה. אלפי עוקבים באינסטוש, קמפיינים, שותפויות, YOU NAME IT. תותחית על, הפרזנטורית של המוצר שלי (הלוואי) יזמית מעוררת הערצה. כבר תקופה ארוכה שאני מתעניינת בכל מה שקשור לפיתוח הקריירה שלה. לבחירות שהיא עושה, ליכולת שלה לחזות את הדבר הבא. לאופן שבו היא מנהלת את העסק. נפעמת מיכולת שלה להניע, לנהל ולסחוף אחריה את כולם.

במי לא נעזרתי כדי להגיע אליה. כתבתי לה בפרטי, ברשתות, בקשרים דרך מנהל הפרסום, חברים, הגיס במשרד הפרסום, האח של חבר. השתתפתי בכנסים ואירועים שהיא השתתפה. לא התייאשתי, לא ראיתי בעיניים. כל כך האמנתי ודמיינתי שזה קורה, ממש ראיתי את הרגע, אבל בסוף הצלחתי.

צילום: יריב פיין וגיא כושי
צילום: יריב פיין וגיא כושי

זהו היום הזה הגיע התרגשות שיא. יריד של יזמיות, הפקת ענק של נשים יזמיות חזקות שנלחמות ועובדות קשה בתעשייה כדי להצליח, מעוררות השראה. מתחילות ההכנות, אווירה מחשמלת באוויר. לראשונה משתתפת בכנס בפורום כזה מרשים. מארגנת, מסדרת, בודקת, מישרת, מסובבת ושוב מארגנת. דפיקות לב, על סף איבוד הכרה. זהו הכל מוכן ואז היא מגיעה לתמוך.
היא אצלי בדוכן. היא לא מבינה מה היא רואה. אני מסירה את מדבקת dixit של הקפה והדונאט מהחולצה שלי ומדביקה עליה. היא לובשת טי לבנה וג'ינס קרוע הכי לוק סטירט שיש. כמו בהזמנה זה משדרג את הלוק שלה, נותן לו שיק היסטרי. היא צוחקת, לוקחת מדבקת Dixit מדביקה לבד על החולצה שלה, מתלהבת. היא מתעניינת בעוד עיצובים, בודקת, מודדת, קונה!

צילום: יריב פיין וגיא כושי
צילום: יריב פיין וגיא כושי

יומיים אחרי טלפון ממנה. היא הלכה הביתה עם קולקציית מדבקות ולא מפסיקה ללבוש אותן. מספרת לי איך נדבקה ברעיון וכל הזמן משדרגת את החולצות, התיקים והנעלים שלה. מקבלת פידבקים מחברים שנדבקים גם בקטע. מנסה להסדיר נשימה וממשיכה בשיחה. היא לוחצת, מתלהבת וממשיכות ברעיונות לעצב קולקצית מדבקות ייחודית לה. אני באופוריה ביחד עם מעצבת מוכשרת אנחנו בונות קולקציה. עוד סקיצות עוד דוגמאות וזה נולד, בועט ,פורץ דרך.

התעוררתי למחרת בבוקר, חלום נחמד, קמה בבוקר להגשים.

DixIt Blog
דקלה מידן מגידין. נשואה לאהבת חיי- זמיר מגידין ואמא לנועם ומיקה המתוקים. מעצבת ומקימת המותג DixIt - מדבקות בד מעוצבות.