איך עושים עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

איך עושים עיצוב גרפי

יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד גרפיקה, אך הנסיעה כל פעם ללימודים היא זו שמרתיעה אותם. קרה לכם? כיום בעידן האינטרנט, לימודים מהבית הם בהחלט אופציה מצוינת; היום ניתן ללמוד גרפיקה גם בבית ספר לעיצוב גרפי און ליין בשיטת אחד על אחד.

איך עושים עיצוב גרפי אז מה למדים בעיצוב גרפי?

תוכלו ללמוד את התוכנות הרלוונטיות ללא כל בעיה בלימודים אחד על אחד עם מורה פרטי. התוכנות הינן: פוטושופ, תוכנה לעיבוד ועיצוב תמונות, היא תוכנה מורכבת, אותה צריך ללמוד לעומק על מנת לדעת איך לעבוד איתה בצורה מקצועית; יש את אילוסטרייטור שניתן לעשות עמה המון דברים. תוכנה זו עובדת על יצירת ציורים ואלמנטים חזותיים בצורה וקטורית ומאפשרת שינוי גודל האלמנטים ללא כל פגיעה באיכות ההדפסה, דבר השונה מהעבודה עם תוכנת הפוטושופ, העובדת על פיקסלים וכל שינוי בגודל התמונה עלול לגרום לעיוות בעת ההדפסה. אילוסטרייטור גם מצוינת עבור לוגואים מאחר ולוגו צריך להיות מותאם לפלטפורמות שונות ולמוצרי דפוס רבים, כגון: כרטיסי ביקור, ניירמכתבים, אתרי אינטרנט, אפליקציות וכו', וחשוב מאוד שתוכלו שהלוגו שתיצרו יהיה גמיש ויתאים לכל הפלטפורמות הללו, ואילוסטרייטור היא זו שמאפשרת זאת.

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית 

איך עושים עיצוב גרפי קצת על אינדיזיין

על אינדיזיין שמעתם? קטלוגים ועלונים הם רק חלק ממה שניתן לעשות איתה. זוהי אינה תוכנה גרפית אך היא בהחלט נעזרת בשאר התוכנות הגרפיות כל מנת ליצור את המוצר שרציתם. היא מאפשרת לעמד כל ספר או קטלוג, שתתבקשו לעמד, ועושה זאת בדרך חכמה קלה ויעילה. תגלו שבתחום לימודי עיצוב גרפי מאד חשוב לפתח חשיבה גרפית ולא רק ללמוד תוכנות גרפיות. בנייה של אתרי אינטרנט הם גם חלק מהלימודים, בהם תלמדו את שפת ה html,וה– css, תוכלו לשלב עבודה של פוטושופ ואינדיזיין למטרות שונות. כדאי להוסיף לתיק העבודות שלכם כל עבודה טובה ומוצלחת, שתעשו בזמן הלימודים ואחריו (גם עבודות לבני משפחה או חברים). זהו כרטיס הביקור שלכם למעסיקים פוטנציאליים וכך יוכלו לבחון אם אתם מתאימים כמעצבים הגרפיים אלו שיעשו בשבילם את העבודה הבאה.

רשת האינטרנט מאפשרת לנו לעשות לא מעט דברים.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/