איך ניצלנו ערב חופשי מילדים שקיבלנו בהפתעה

בחורה עם מחשב נייד

כאמא לשני ילדים מקסימים ושובבים אני יודעת שגם אתן מחכות לרגע בו יתפנה לכם ערב חופשי בהפתעה וללא תכנון מוקדם מראש. ביום חמישי האחרון הודיעה חמותי כי בכוונתה לקחת את הילדים ולאפשר לי ולבן זוגי לצאת ולבלות כדי לשמר את הרומנטיקה וליהנות מלילה שקט. בשעה שבע בערב היא באה לקחת את הילדים והמתנתי בקוצר רוח לשובו של בעלי מהעבודה. כאשר הוא חזר הבחנתי שעבר עליו יום קשה ולחוץ במיוחד לכן הצעתי לו לבלות בבית, אך הוא ידע שאני מעוניינת לצאת עמו לסרט, הבילוי המועדף על שנינו.

אחרי ארוחת ערב קלילה ומהירה בעלי הלך להתקלח ואני קיבלתי את המשימה לבחור סרט שמתאים לשנינו. ניסיתי להתעדכן בקבוצת הווטס אפ של החברות כדי לקבל המלצה על סרט חדש ומלהיב, אך חברותיי היו עסוקות בארוחות ערב לילדים ובמקלחות, לכן גלשתי למדור ביקורות סרטים, כי אין כמו המלצה ממבקר סרטים מוכשר ומבין עניין.

מאחר ומלאכת בחירת הסרט הוטלה עלי ניצלתי את ההזדמנות, במקום להזמין כרטיסים לסרט פעולה עתיר כוכבים ואקשן, מסוג הסרטים האהובים על בעלי, החלטתי הפעם לבחור קומדיית פעולה רומנטית וקלילה, בלי אלימות גואה וללא מחזות קשים ורווי דם. אני מניחה שגם אתן אוהבות ללכת לצפות בסרטים יחד עם בני הזוג שלכן, אנחנו נוהגים לעשות זאת בכל הזדמנות, אך לעתים עלי להתפשר ולצפות בסרטים שבעלי אוהב, בעיקר סרטי פעולה. לכן החלטתי הפעם לחרוג ממנהגי ולמרות שהייתי יכולה לבחור סרט רומנטי קליל ומהנה, החלטתי לחפש במדור הביקורת סרט שיתאים בעיקר לבן זוגי, וכן מצאתי את מבוקש, סרט פעולה קליל עם רגעים רומנטיים ומשעשעים.

אני חייבת לציין כי הבחירה הייתה מושלמת, זכינו לבילוי מושלם ומהנה, אחרי הסרט בילינו בפאב השכונתי המועדף עלינו ושוחחנו ארוכות על הסרט, בדיוק כמו פעם כשהיינו צעירים ורק התחלנו לצאת לבלות. אמנם, הסרט שבחרתי לא שינה את חיי, וגם לא צפינו בסרט רומנטי או תיעודי, מסוגי סרטי הקולנוע המועדפים עלי. למעשה, הבנתי כי אם לא הייתי קוראת את הביקורת באתר לבטח הייתי בוחרת סרט אחר, ואז היינו מחמיצים סרט פעולה קליל עם מצבים משעשעים וסצנות מצחיקות.

מניסיוני עלי לשתף אתכן כי אין כמו בילוי מהנה וקליל להפגת מתחים ולחיזוק הזוגיות, לכן אני מציעה גם לכן בכל פעם שמתפנה לכן ערב חופשי בהפתעה, במקום לבלות אותו בבית או לצאת שוב פעם למסעדה יוקרתית, כדאי לכן לבחור סרט חדש ולצאת לבילוי רומנטי מהנה. עדיף כמובן לצפות בסרט מעניין וקל לצפייה, לא חובה לבחור בסרט עם כוכבים ידועים ותקציב של מיליונים מאחר ומדי חודש יוצאים לאקרנים סרטים חדשים ומדליקים. עכשיו גם אני למדתי כי במדורי הביקורת ניתן למצוא המלצות על סרטים טובים, ובהחלט אאמץ את הגישה הזו כדי לבחור סרט מתאים גם בבילוי הבא, כעת עלינו להמתין רק לערב חופשי נוסף.