איך מתחילים ללמוד אנגלית בהנאה? "משחקינגליש" של יעל רוטנברג הוא התשובה

מנ

ספר המשחק של יעל רוטנברג הוא יצירתי וחכם. דרך משחקים לומדים נושאים קלים באנגלית ולומדים איך להגות את המילים ולחזור עליהם שוב ושוב. כל זאת באופן חוויתי ומהנה. לכל נושא משחק משלו. את נושא המספרים לומדים דרך נסיעה בכביש המספרים. את שמות הצבעים לומדים דרך משחק סולמות וחבלים. פירות וירקות דרך סלים צבעוניים.שמות צבעים באנגלית בעזרת משחק הזיכרון. ויש גם כיוונים, רהיטים, מקצועות ופעולות. לספר מצורפים גם 4 חיילי משחק וקוביות.

מנ1

ללימוד בעזרת משחק יתרונות עצומים: המשחק עוזר לשחקן להפנים ולעבד את החומר באופן משמעותי ועמוק יותר. ההנאה שבמשחק, האתגר והרצון לנצח מדרבנים אותו לרכוש את הידע ודרך החוויה הזו, הפעילה והמהנה, הוא סופג את החומר ביתר שאת.

 

אז קדימה, בחרו את המשחק החביב עליכם והתחילו לשחק – וללמוד אנגלית!

 מנ4

יעל רוטנברג, אם לשלושה ילדים, עוסקת בתחום הלמידה הבלתי פורמלית ומוציאה ספרים לילדים בתחום זה, בהם רבי המכר עברינגליש, קל לצייר, קל להצליח במבחן ועוד.

 

"משחקינגליש" מאת יעל רוטנברג. הוצאת "דני ספרים". עמודים קשיחים, מחיר לצרכן 98 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il

 

Iaffa Gavish
כותבת על נושאים מגוונים. הצגות, ספרים, אוכל, מסעדות ולייף סטייל. תמצאו כאן את היומיומי, את שעות הפנאי ואת ההנאות הקטנות של החיים.