איך מסירים שיער בחוט?

בחורה עם מחשב נייד

הסרת שיער בחוט מצריכה שני דברים : חוט כותנה (חוט ניילון לא יתאים), אפשר להשתמש בחוט תפירה. אם אין לך חוט תפירה אז תוכלי לקנות ב-3 שקלים בכל חנות לדברי תפירה.

מדובר בטכניקה מהירה ויעילה להסרת שיער, השיטה היא שיטה למריטת שיער מיותר מכל חלקי הגוף בעזרת חוט. הסרת שיער בחוט נועדה לכל אותם בעלי ידיים קלילות שיודעות לגלגל את החוט כמו שצריך, וכמובן ללכוד את קבוצת השערות הקטנה שעל הפנים ו\או הסנטר. טכניקת הסרת שיער בחוט מתאימה רק לאזורים קטנים ועדינים כמו השפם,סנטר, ברכיים, מרפקים ועוד.

אז מה קורה בפועל? חוט כותנה נמתח על השיער הלא רצוי בתנועה סיבובית, השערות נתפסות  במעין קשר שנוצר בחוט וכך נתלשות מהשורש.

אם את מעוניינת להסיר שיער בחוט את צריכה שני דברים : חוט ומיומנות. חוט אפשר להשיג בקלות מיומנות וטכניקה זה כבר משהו שקצת יותר קשה להשיג. המון נשים ויתרו על מריטת שיער בחוט בגלל שלא הייתה להן המיומנות ופשוט עברו לפינצטה וסבלו. היום יש מכשיר חדש ופשוט שמאפשר לכל אחת לעשות הסרת שיער עם חוט. אני קוראת לו סילק חוט הפלא.

המכשיר בעצם מסובב בשבילך את החוט ואת צריכה רק לקרב את המכשיר לאזור שבו את רוצה להסיר שיער וללחוץ. המכשיר הרבה יותר יעיל,מדויק ונוח מפינצטה.

למה כדאי להסיר שיער עם חוט?

  1. מדובר בשיטה טבעית להסרת שיער, ללא כימיקלים או מתכות. זה מצוין לאלו שסובלים מאלרגיות למיניהן.
  2. שיטת הסרת שיער בחוט הרבה יותר מדויקת מפינצטה ומצליחה לתפוס ולתלוש שיער שהפינצטה לא מצליחה ללכוד.
  3. ניקיון! זה כל כך פשוט ונקי, לא צריך להתעסק עם שעווה או לנקות את המכשיר. בסך הכול מחליפים חוט.
  4. מדובר בהסרת שיער יעילה לאורך זמן, השיער צומח שוב רק לאחר שבועיים.

לסיכום, להסיר שיער בחוט פשוט יהיה לך קצת קשה כי צריך מיומנות. אבל להסיר שיער בחוט עם המכשיר החדש זה ממש פשוט, לא צריך שום מיומנות. תענוג של הסרת שיער בחוט.