איך מוסיפים שמחה לחיים?

בחורה עם מחשב נייד

אני רוצה לספר לכם על מטופלת שהגיע אלי למפגש אישי. היא בעצמה מטפלת רוחנית. היא הגיעה אלי כי רצתה לדייק יותר את ההקשבה שלה להדרכה. לא תמיד זה נגיש לה. היא רצתה שה״תקשור״ שלה יהיה חלק מהיום יום וגם מהטיפולים.

איך מוסיפים שמחה לחייםהתחלנו את הפגישה והוסבר לה שבעצם כדי שההקשבה תהיה פעילה ויציבה צריך להוריד את ההקרנה של דפוס התנהגות מסוים שנמצא שם ותופס הרבה מקום בתוכה. ברגע שניתן לה כלי שתוריד את ההקרנה של הדפוס הזה ונעלה הקרנה חדשה בגוף, יתפנה לה מקום והחיבור יהיה נקי ונגיש (הקרנה היא כל האנרגיה שיוצאת מהגוף החוצה).

מה בעצם גילינו לה? שחסרה לה שמחה בחיים. היא הרבה זמן לא מרגישה שמחה אמיתית בלב! אז יצרנו עבורה שיעורי בית כיפיים, משהו שקל מאוד ליישם, שימלא אותה בשמחה ושבאותו זמן היא תוכל להתחבר להקשבה בגובה עיניים ודרך הלב שלה.

העבודה נעשתה דרך הילדה הפנימית. הילדה הייתה הכלי לריפוי כי היא יודעת בקלות להתחבר לשמחה והאמצעי הוא היצירה. פעולה של יצירה תאפשר לה לעשות את כל העבודה בקלות. כל הגורמים יהיו שם והתוצאות יהיו מדהימות והתהליך קל!

יצירה אצלה משמעותה שמחה, התחברות, הקשבה, להיות כאן ועכשיו.
אצל כל אחד האמצעי יכול להיות שונה.

רוצים לגלות מה יעזור לכם להיות יותר בהקשבה להדרכה וללב?
שמי שלי יהושע ואני פיתחתי שפה חדשה שנקראת עידן הקלות. שפה רוחנית שבה ניתן להגשים את כל חלומותינו ומאווינו בקלות. ללא מאבקים. בעזרת שינוי הדפוסים הישנים שלא בהכרח מתאימים לנו עוד. ובעצם כעת הם תוקעים אותנו במקום ולא מאפשרים לנו להתקדם ולהתפתח.

שלי יהושע – עידן הקלות

052-3223859

www.shellyjoshua.co.il