איך מונעים תאונות עם שמלת הכלה ביום החתונה?

בחורה עם מחשב נייד

1.מתחנת בחורף? ותרי על צילומי החוץ

אז נכון, צילומים בפארק עירוני, בחורשה מרהיבה או בחוף הים יכולים לספק תוצאות מרהיבות. עם זאת, השילוב של השמלה הלבנה עם הבוץ, לא בדיוק יספק לכם את התוצר שעליו את חולמת. לחתונות החורף יש לא מעט יתרונות, אך גם חסרונות שצריכים להיות מודעים אליהם. את צילומי טרום האירוע העדיפי לערוך במקומות סגורים, גם אם התחזית ליום האירוע שלכם מחמיאה.

2.קודם כל איפור, אחר כך שיער ורק בסוף השמלה

שמלת כלה היא שמלה לבנה שגם צריכה להישאר לבנה לאורך כל היום. על מנת למנוע תאונות מצערות, חשוב שתיצמדי אל הליין-אפ הבא: את יום הארגונים יש להתחיל עם איפור, לאחר מכן עם שיער ורק לבסוף יש ללבוש את השמלה. את רק יכולה לדמיין לעצמך מה יקרה בעת שתלבשי את השמלה ורק לאחר מכן תתפני לאיפור: מספיקה טעות קטנה של המאפרת בכדי להשאיר זכר על השמלה שלך.

3.חשוב לשתות ביום האירוע, אך מקש

למרות שלאורך כל השנה מומלץ לשתות מים, דווקא ביום החתונה כדאי לשתות משקאות ממותקים. הסוכר שבמשקאות האהובים מספק אנרגיה, תוך שהמון פעמים הסוכר מקל עם ההתרגשות הגדולה. חשוב מאד להקפיד ביום האירוע לשתות עם קש, שכן הוא מבסס את השתייה הסטירילית עם הסיכוי הנמוך ביותר לתאונות מצערות. בעת שאת שותה מקש, הסבירות כי המשקה ישפך עליך, נמוך יותר.

4.נשקי את האורחים שלכם מרחוק

וכן, גם באירוע חשוב מאד לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים. האורחות שלכם יגיעו מאופרות וחגיגיות, אך מה קורה בעת שהאיפור של האורחות משאיר חותם על השמלה שלך? החיבוקים האוהבים והנשיקות החמות, לא אחת יוצרים כתמים על השמלה (וכן, גם על החליפה של בן זוגך). לכן, כדאי להיות זהירים ככל הניתן, ולהבטיח כי פני האורחות לא יגעו בטעות בשמלה. כתם של מייק אפ לפני החופה? קצת פחות כדאי. בסופו של דבר, את הפנים של האירוע.

5.אכלי מזון יבש שלא יוצר כתמים

ספגטי ברוטב עגניות? פחות! מזון יבש כדוגמת חטיפים מלוחים? יותר! היום של האירוע לא מייצג את תפריט התזונה שבשגרה, וזה בסדר. מאכלים שומניים או גדושים ברוטב מעמידים את שמלת הכלה שלך בסיכון, ומהם צריך להמנע. חשוב מאד שתאכלי ביום האירוע, אך מהרגע שבו את לבושה בשמלת הכלה, הקפידי על מזונות יבשים ולא מלכלכים.