איך מבצעים החזרת אהבה

בחורה עם מחשב נייד

כיצד מתבצע תהליך החזרת אהבה מבלי שמשתמשים בקבלה מעשית ובלי פעולות של כישוף ולחשים. כדי להבין זאת ראשית יש להבין מה זאת החזרת אהבה ,רגש האהבה איננו מוחשי פיזי זהו למעשה סוג של אנרגיה שעוברת בין שני נשמות,כאשר החיבור האנרגטי פתוח ואין חוסר או מסך אז הזרימה האנרגטית מתאפשרת ומתאפשרת האהבה .

לעתים יש מצבים שהזרימה האנרגטית אינה מלאה וישנם מסכים שמפריעים לחיבור האנרגטי אז יש צורך לטפל בבעיה ולהחזיר את החיבור האנרגטי למקומו ואז מתרחש תהליך החזרת האהבה .

התהליך מתבצע על הגוף האנרגטי של האדם ואין צורך בנוכחות פיזית.

נכון שמבחינה מדעית הדבר עדיין לא הוכח אך ביום שהמדע יצליח להסביר את אנרגיית האהבה זה היום שנבין את כוח האנרגיה של היקום.

תהליך החזרת אהבה הוא תהליך לא מסובך כלל ואין שימוש בשום פעולה שהיא נגד ההלכה והיהדות מומלץ מאוד כאשר מרגישים שישנה הפרעה בחיבור האנרגטי .אחוזי הצלחה מאוד גבוהים וניתן להיעזר בנומרולוגיה קבלית כדי לקבל מפה יותר ברורה וממוקדת.

כדי לבצע את התהליך יש צורך בשיחה ראשונית חינם כדי לבדוק התאמה אנרגטית .ניתן לשלוח הודעה לטלפון 053-7636393 לדוד ונתאם מועד שיחה.

בשורות טובות והמון אהבה

 

החזרת אהבה
החזרת אהבה
davidd
שלום אהובים ואהובות שמי דוד דהן מחבר השיטה מעבר לקשת איזון גוף ונפש בעזרת סודות הקבלה וביו אנרגיה עוסק בתחום 25 שנים מטפל, מייעץ, מכוון ועוזר לאלפי אנשים בארץ ובעולם