איך לשרוד גירושין ולצאת מחוזקים

בחורה עם מחשב נייד

 

[youtube uyk9cY1Sz3E]

 

לגירושין יש נטייה לערער את קיומנו. כשעמדנו מתחת לחופה דמיינו שהחיים שלנו ייראו אחרת, וכעת המציאות טפחה על פנינו. אין ספק שהתקופה הראשונה לאחר הגירושין היא תקופה קודרת, עצובה, תקופה בה צריך להסתגל למציאות שונה. אך חשוב לדעת ולזכור שאחרי העצב והכאב – יכולים להגיע גם צמיחה, התפתחות, חוזק ואושר!

אז איך שורדים גירושין ויוצאים מחוזקים? הנה כמה טיפים…

I'll be there for you

הכול יותר קל כשאתה עטוף בחברים תומכים. התקופה הראשונה אחרי הגירושין יכולה לערער את הביטחון העצמי. מצאו לכם מישהו לדבר איתו – חבר או בן משפחה. אפשר להצטרף גם לקבוצת תמיכה, או להירשם לחוג או סדנה שגם יחזקו אתכם וגם ירחיבו את מעגל החברים. נסו לחפש מכרים שנמצאים באותו מצב. כך תוכלו לחפש אחר זוגיות חדשה יחדיו, לצאת ביחד או להירשם ביחד לאפליקציות של היכרויות.

make old dreams come true

תמיד רציתם ללמוד לשוט, לרקוד, לצייר? זה הזמן שלכם. אם לפני הגירושין לא היה לכם רגע לנשום, כעת כשהילדים נמצאים אצל ההורה השני מתפנה לכם זמן חופשי. השקיעו בעצמכם. מטרות חדשות יזריקו בכם משב רענן של התרגשות וכוחות.

been there, done that

אתם לא הראשונים שמתגרשים, ולא הראשונים שמתגברים על פרידה. המלצה חמה היא להקשיב להרצאות בטד מאנשים כמוכם, שעברו את זה, ויש להם אחלה תובנות וניסיון להעביר לכם. בחינם.

take the easy way or the hard way

כשבני זוג מחליטים שהם רוצים להתגרש, הם יכולים להילחם זה בזה בבית המשפט (הדרך הקשה) או להגיע להסכמות בהליך של גישור גירושין (הדרך הקלה). זה לא המקום להרחיב על יתרונות הגישור (למידע נוסף אפשר להיכנס לאתר https://gerushin-lawyer.co.il/) אבל נאמר בקצרה שמדובר בחיסכון משמעותי של כסף, זמן, ובריאות נפשית. גישור מאפשר לסיים את הגירושין בצורה יפה עד כמה שאפשר ולהמשיך הלאה בחייכם.

no matter where you are

מעוניינים בעורך דין לענייני גירושין? במגשר ועורך דין גירושין בנס ציונה? מחפשים מגשר עורך דין גירושין בראשון לציון? או 15 שנות ניסיון והצלחה הפכו אותנו למומחים בהליכי גישור גירושין ויאפשרו לכם להמשיך הלאה במינימום זמן וביחסים טובים עד כמה שניתן.