איך לעבור את המונדיאל בשלום

מונדיאל

שלום קוראות יקרות,

רובנו נתקלות בימים אלו במתחרה אחד רציני ושמו "המונדיאל".יש לו עדיפות עלינו ברוב הימים בשעות הערב ובדרך כלל פחות מעניין אותנו לקחת חלק בצפייה.
אז מה עושים על מנת לעבור תקופה זו בשלום, בלי דרמות וכעסים מיותרים?
להלן מספר המלצות שלי:
1. להבין שזה זמני. זה יחלוף עוד כחודש ואז נחזור לקבל את כל תשומת הלב שלנו.
2. זה בדיוק הזמן לעשות את הדברים שאנחנו תמיד רוצות ולא מספיקות, כמו לקרוא ספר טוב בשקט, להפגש עם חברה לקפה או דרינק,לצאת לשופינג בלי להרגיש שבזבזנו זמן ומשאבים :-)וכמובן, לעשות טיפול עשרת אלפים בלי שאף אחד בכלל ישים לב ו"יציק" באמצע.
3. if you can't beat them join them – לנסות לקחת חלק בצפייה עם הבן זוג עם או בלי חברים, ואולי עוד תגלו שזה דווקא נחמד לכן. אולי המשחק עצמו לא ירגש אתכן, אבל כל האווירה עשויה להיות דוקא מדליקה וכייפית.
אני בעצמי ישבתי בבר עם חבר שלי ועוד חברים והיה כייף. כמובן שהאלכוהול גם תמיד יכול לעזור לכן לכייף
;-).
4.לקבוע עם הבן זוג ימים למונדיאל שבהם הוא "חופשי" וימים לפעילות משותפת. ככה תהנו עדיין מימים של כייף עם הבנזוג ותחסכו לעצמכן את תחושת התסכול.

ולפנויות מבינינו, זה הזמן לצאת לברים! מכירות את השיר "it's raining men"? אז זה בדיוק מה שיש בברים… המון גברים מלאי טסטוסטרון וזו ההזדמנות שלך לצוד אחד או שניים 😉

אז מה את בוחרת לעשות במונדיאל 2014?

XOXO
אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)