איך למצוא משחקים של ילדים מאתגרים ומהנים

משחקים Cartersoshkosh

 אחת הבעיות הגדולות בימינו שעומדות בפני הורים היא, הקושי שלהם למצוא עבור הילדים שלהם משחקים מאתגרים ומהנים. הקושי הזה לא היה קיים בעבר, מאחר ולא היה שפע של משחקים כמו היום וגם לא היתה תחרות מול מסכי הסלולר, המחשבים והטלוויזיה. הורים יכלו לספק לילדים משחקים שונים והם היו נהנים מהם.

משחקים Cartersoshkosh

היום כשלכל ילד יש אפשרות לקחת את הסלולר של ההורים שלו ולשחק בו, או לשבת מול הטלוויזיה ולצפות בתוכניות שונות, קיים קושי רב לייצר עבורם עניין ואתגר לאורך זמן, בוודאי אם זה אומר שעליהם לשחק במשחקים שדורשים סבלנות ותשומת לב ממושכת.

לשמחתם של הורים, עדיין אפשר למצוא בחנויות משחקים של ילדים, אשר משלבים אתגרים מיוחדים, משלבים הנאה שאי אפשר למצוא במשחקי מחשב או במקומות אחרים. בין אם מדובר במשחקי שולחן או משחקים אחרים. עצם זה שהורים יכולים היום למצוא משחקים לא רק בחנויות, אלא גם באתרי אינטרנט שונים, כולל אצל יצרנים עצמאיים, קטנים, מגדיל באופן ניכר את המגוון שעומד לרשותם.

לפני שנציג כמה דוגמאות של משחקים מאתגרים ומהנים, משחקים של בנים ובנות, צריך לזכור, אם אנחנו רוצים לקנות לילדים שלנו משחק שיהיה מאתגר ומהנה בשבילו, הרי שעלינו לבחור משחק שיתאים לגיל שלו, יתאים לקצב ההתפתחות שלו, בוודאי אם מדובר בילד שמקדים את זמנו ואז אנחנו צריכים לספק לו משחקים הרבה יותר מאתגרים מאלה שילדים אחרים בגילו משחקים בהם. כמו כן, רצוי מאוד לא לספק לו הרבה משחקים וצעצועים במקביל, שכן אז הוא יאבד את העניין במשחק מהר מאוד.

איך מוצאים משחקים שיספקו אתגר והנאה לילד?

אז כאמור, הכלל הראשון הוא לא לחפש דווקא במקומות שגרתיים. לא ללכת דבר לחנויות צעצועים רגילות. הסיבה היא, הרבה פעמים נמצא את אותם משחקים ואותם צעצועים. מומלץ להגדיל את טווח החיפוש וללכת גם למקומות פחות מוכרים, כולל אתרי אינטרנט שונים שעוסקים בתחום. רצוי להתייעץ עם הורים, יועצים וגורמים אחרים שיכולים לספק מידע והמלצות.

Cartersoshkosh משחקים

הכלל השני הוא לדעת בכלל מי הילד אוהב ומה נחשב בעיניו למאתגר. אנחנו יכולים כמובן גם להחליט עבורו, על פי הדברים שהוא מתחבר אליהם. אם זה ילד שאוהב להרכיב דברים, אז אנחנו יכולים לספק לו משחקי הרכבה שונים, אם הוא אוהב משחקי בלשים, אז נחפש לו משחקים שקשורים לנושא הזה.

הכלל השלישי, כל הזמן אנחנו צריכים לעלות שלב. כלומר, אם סיפקנו לילד משחק מאתגר ומהנה מסוג מסוים, אז בפעם הבאה שנקנה לו משחק, נחפש דרגת קושי גבוהה יותר. זה יאתגר אותו יותר. אין טעם להישאר באותה דרגת קושי.

הכלל הרביעי, מומלץ לחפש משחקים שהוא יכול לשחק עם חברים או בני משפחה, כך הוא לא יצטרך לשחק לבד.