איך למכור מהר רכב ישן

בחורה עם מחשב נייד

מעבר לנסיעה ברכב חדש מביא עמו יתרונות משמעותיים, אם אתם מתמודדים בכל יום עם חששות, תקלות ותסכולים בעקבות נסיעה ברכב ישן זה הזמן להתקדם הלאה אל רכב חדש יותר. רכבים חדישים יותר מביאים עמם יתרונות כמו רמת בטיחות טובה יותר, נוחות נסיעה משופרת לנהג ולנוסעים, תדירות נמוכה יותר של ביקורים במוסך, אפשרות לצמצום הוצאות הדלק, הזדמנות לצמצום התשלומים למוסך ועוד.

אם אתם מחזיקים ברכב תקול ישן כרכב שני או רכב אותו אינכם מצליחים למכור ההוצאות הכספיות תהיינה מיותרות עוד יותר. ההמלצה שלנו היא מכירה מהירה של רכבים ישנים. הדרך הטובה והמהירה ביותר למכירה של רכבים ישנים ותקולים היא פנייה אל קונה רכבים לברזל ופירוק.

היכן ניתן למכור רכבים ישנים?

א.      פרסום עצמאי של מודעות מכירה בלוחות יד שנייה.

ב.      מכירת הרכב אל מגרש מכירת רכבים יד שנייה.

ג.       עסקאות טרייד אין עם חברות ליסינג.

ד.      פנייה אל מרכז רכבים לפירוק.

בין האפשרויות הנ"ל למכירת רכבים ישנים ישנן אפשרויות הכרוכות במאמץ רב מול אפשרויות בהן תוכלו להיפטר מהרכב הישן כבר בתוך כמה שעות. ההחלטה באיזו אפשרות לבחור תתבסס על מצב הרכב, שווי הרכב בשוק, הביקוש לו זוכה הדגם ושיקולים אישיים שלכם. נציין כי שוק הרכבים המשומשים בישראל מוצף, אין זה פשוט לסגור עסקאות מכירת רכבים ישנים באופן פרטי, רוב העסקאות נסגרות בתום תקופה ארוכה של ניסיונות במכירת הרכב לפירוק או סוחר רכבים במחיר נמוך ממחיר המחירון.

אם הרכב שלכם אינו נמצא ברשימת הדגמים המבוקשים או דורש השקעה כספית משמעותית למטרת החזרתו אל הכביש, הליך המכירה צפוי להיות ממושך. האפשרויות העומדות בפניכם הן פנייה אל קונה רכבים לפירוק מול מכירת הרכב באופן עצמאי במחיר רצפה. ברוב המקרים, הצעד הנכון מבחינה כלכלית ואישית יהיה פנייה אל קונה רכבים לברזל או פירוק. הזמן אותו תקדישו לניסיונות למכור בעצמכם את הרכב יהפוך את התהליך כולו הרבה פחות כדאי מבחינה כלכלית. פנייה אל קונה רכבים תאפשר לכם להתקדם הלאה כבר מחר, לצאת אל הסוכנות ולרכוש רכב חדש נטולי דאגות בדבר מכירת הרכב הישן.