איך ללמוד ציור דיגיטלי מה זה ציור דיגיטלי?

בחורה עם מחשב נייד

איך ללמוד ציור דיגיטלי מה זה ציור דיגיטלי?

מהו איור דיגיטלי? מה זה ציור דיגיטלי? איור דיגיטלי, זה הדבר היום שמאוד הולך ואם אתם יודעים לעבוד עם תוכנת אדובי אילוסטרייטור ויש לכם חשיבה גרפית טובה שפיתחתם במהלך לימודיכם, דרכם תוכל להיות סלולה בדרך להצלחה, יש המון לקוחות שהיו מעדיפים להשתמש באיורים דיגיטליים טובים שיעבירו את המסר שהם רצו לגבי מבצע שרצו לספר עליו או כל פריט חדש והם מוכנים לראות תיק עבודות של המעצב הגרפי כדי לבחון את טיב האיורים שלו, טיב החשיבה שלו.

[youtube z5aWeNL-bsU]

תוכנות להכנת ציורים במחשב שיפור יכולת האיור של מעצב גרפי

במהלך הלימודים של מעצב גרפי, הוא לומד לפתח את החשיבה הגרפית שלו, מקבל שיעורים לבית לעבוד עליהם ולהפיק מהם את המרב, הצעה טובה היא לנסות לפתח איור, או לחשוב על איור עם הכלים שלמד בתוכנת האילוסטרייטור שיכולים להעביר רעיון של מוצר, או מבצע או כל מסר אחר, בעזרת האיור בלבד, כדאי מאוד לבחון עבודות של אחרים, עבודות מושקעות מקצועיות, שרואים שיש מאחוריהן חשיבה רבה, הבנה יכולות פיתוח רעיון ומהעבודות הללו שתלמדו להבחין אם הן מספיק טובות או שלא, תנסו לפתח רעיון משלכם שיעזור לכם לעבוד על הפרוייקט שקיבלתם בתרגיל.

 

[youtube rnFAgy6_q0k]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ציור דיגיטלי חשיבות הפרטים הטקנים

תזכרו שהאמת היא בפרטים הקטנים, כלומר כמה שיותר תשקיעו באיור, במורכבות שלו, טקסטורות, הבנה באנטומיה, שימוש נכון בגוונים באור וצל, מיקום מנכון של טקסטים, כך יראה האיור שלכם בעל אמירה מעניינת מושך דעות לכאן ולכאן, בזמן שתלמדו אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור, זוהי תוכנה מדהימה לאיור דיגיטלי ווקטורי, גם תוכנת אדובי פוטושופ היא תוכנת איור דיגיטלי לא פחות, אבל עם אילוסטרייטור, אתם ממש יכולים לשחק עם הגדלים ולשנות כל קו וקו, עם פוטושופ זה לא ממש כך, אתם צריכים למחוק קווים שלא הסתדרו לכם, להקטין ולהגדיל אלמנטים עלול לפגום באיכותם, אז לסוג כזה של פרויקט בייחוד אם מדובר בעיצוב של לוגו דיגיטלי, עדיף לעבוד עם אילוסטרייטור.

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

תוכנות ציור דיגיטלי מידע נוסף רלוונטי

אז מה תגלו? תופתעו לגלות שלשם התחלה תצטרכו לנסות לשים תמונה קיימת בשכבה אחת ולנעול אותה ומעליה לשים שכבה נוספת שעליה תעבדו, תלמדו לעבוד נכון עם כלי העט, לאט לאט הידיים שלכם יתרגלו קוארדינצייה טובה עם עבודה בעכבר, העין שלכם תתרגל לאט לאט להבחין בטעויות שתעשו בזמן העתקת האיור מהתמונה, כן העתקה, כך מתחילים לעבוד נכון, מעתיקים מהעבודות הטובות המעניינת, תגלו שתוך כדי עבודה על העתקת התמונה, תגלו שילובים של צבעים שלא חשבתם שאפשר לשלב כך, תגלו אין ספור צורות מעניינות של טקסט שגם אחריו תנסו להתחקות, זה יעזור לכם להבין רבות על צורה של פונטים, תראו את הצבעים בדמות, אילוסטרייטור עובד עם צורות סגורות, לא מומלץ בכלל לעבוד עם צורות פתוחות בייחוד כשאתם רוצים למלא אותם בצבע ובייחוד כשאתם רוצים ליצור אשליה של צבע בהיר צבע כהה וכך לדמות הצללה או הארה של הדמות או האובייקט למתן עומק ליצירה,

.

קורס עיצוב גרפי

[youtube JbKjx2qP54o]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד לצייר איור מורכב – איור טוב יותר

זכרו כמה שהאיור יותר מורכב הוא ייראה יותר טוב וכמובן צריך לבדוק עם מורכבותו אכן תורמת להעברת המסר הנכון בפרוייקט שלכם, אולי אתם צריכים משהו זורם שטוח ללא הצללה, צריך לתרגל ולתרגל עוד ועוד בלי הפסקה, ניתן לעשות זאת עם מורה מקצועי ומומחה שיסביר לכם בשיעורים עוקבים, שלב אחרי שלב דרך האינטרנט איך ללמוד נכון להפוך למעצבים גרפיים. בסופו של דבר תהיו אנשי מקוע מעולים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/