איך לומדים מהבית עיצוב גרפי אונליין? הדרכה עיצוב גרפי אונליין – ללמוד עיצוב במחשב

בחורה עם מחשב נייד

הדרכה עיצוב גרפי אונליין  – ללמוד עיצוב במחשב

מחפשים ללמוד עיצוב גרפי דרך האינטרנט? רוצים לדעת איך סטודנטים לומדים מהבית ומפתחים קריירה עצמאית לעבודה בחברות הייטק ומשרדי הפרסום? הכנו במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה עם שיעורי גרפיקה שנעשו ביוטיוב כדי להסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. השיעורים בעמוד זה נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי המלמדים בבית הספר אונליין אחד על אחד.

איך לומדים מהבית עיצוב גרפי אונליין?

בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב ותקשורת חזותית מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. מערכת הלמידה המקוונת מאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר לסטודנט במחשב ויסביר לו איך מבצעים גרפיקה פרסומית ועוד. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת יחס אישי לכל שיעור. בלמידה אישית אחד על אחד במתכונת פרטית של שיעורים פרטיים לגרפיקה הסטודנט מקבל הרבה יותר כי כל תשומת הלב היא אך ורק לסטודנט. לא צריך לבזבז זמן בנסיעות למכללות לעיצוב גרפי וכל זה מגיע עד אליכם הביתה.

לימודי עיצוב גרפי מה לומדים?

מעצבים גרפיים הם אלה שאחראים על עיצוב פרסומות וכרזות. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצב גרפי ולפתח את החשיבה היצירתית תוך שימוש בתוכנות גרפיות. תלמדו מה הוא קונספט בעיצוב קלאסי וכיצד לשלב צבעים על פי חוקי העיצוב הגרפי המקובלים כיום בתעשייה. לכל אורך הלימודים תקבלו תרגילים – שיעורי בית כדי לפתח לכם את היצירתיות ותיק עבודות.

התוכנות בעיצוב גרפי הנלמדות.

אדובי נחשבת לחברה היחידה שדרכן מעצבים גרפיים מכינים עיצובים ופרסומות שונים. תלמדו כיצד לעבוד עם תוכנת פוטושופ תוכנה מניפולטיבית ביותר בעיצוב תמונות. תלמדו כיצד לעצב עיטורים גרפיים או לוגואים בתוכנת אילוסטרייטור. בתוכנת אינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה עם הפקות ספרים והוצאות לאור. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתרגול החומר ושימוש בעיצוב גרפי לפרויקט גמר..
 

תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SJGxn7GoHvo&t=13s

https://www.youtube.com/watch?v=crQrnYiUb7c&t=1s

הביקוש בתעשייה בעיצוב גרפי.

מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשיית ההייטק בישראל ובעולם הפרסום. אם בעבר לבוגרי עיצוב גרפי היה רק אפשרות אחת לעבוד כגון בעיצוב אריזה או בהכנת מדבקות מעוצבות היום אפשרויות עבודה הם רבות ומגוונות. בוגרים רבים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה פרטית. בחברות הייטק מעצבים גרפיים מעצבים אפליקציות או אתרי מסחר אונליין. בחברות הייטק הביקוש הוא גבוה מאוד והשכר בהתאם. שכר גרפי למתחילים הוא 17 אלף שח.

מה שחשוב בתחום
בסופו של דבר מה שחשוב בתחום זה כדי להצליח זה אך ורק תיק עבודות. ככל שיש לכם תיק עבודות מקצועי תוכלו להתברג בתעשייה במהירות ולעבוד מהבית כפרילנסרים מקצועיים. אף אחד לא מסתכל על תעודות אלא אך ורק תיק גרפיקה בהתאם לטרנדים החדשים המקובלים בתעשייה ב2020.
עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/