איך להתגרש יפה?

בחורה עם מחשב נייד

[youtube GRupWzB7Ppo]

 

גירושים הם שבר עמוק ומכאיב. אך מרגע שהחלטתם להתגרש, באפשרותכם להתגרש יפה ולגבש מערכת יחסים חדשה ומכבדת. מחקרים מוכיחים כי ילדים שהוריהם מצליחים לשמור על מערכת יחסים רגועה ומתחשבת לאחר הגירושין, למעשה מוגנים מפני השלכות שליליות רבות במשפיעות על ילדים שהוריהם ממשיכים לריב ולהסתכסך.

נשאלת השאלה – איך להתגרש יפה?

החלטת שאת/ה רוצה להתגרש, אז איך תצליחו לגבש מערכת יחסים טובה עם בן או בת הזוג כאשר אתם כועסים, כאשר המשקעים לא עוזבים אתכם?

שימו את הילדים במקום הראשון – אין ספק שהילדים הם הדבר החשוב לכם ביותר. זכרו שבן הזוג שלכם לשעבר הוא ההורה של הילד שלכם. בשום פנים אל תדברו עליו רעות ליד הילד. דמיינו מה הדבר עושה לתחושת הביטחון של ילדיכם? אם הילד שומע שהאבא הוא אבא לא טוב, שאי אפשר לסמוך עליו, שהוא לא אחראי – איך הילד ירגיש כשהוא ילך לשהות אצל האבא? למען ילדיכם, עליכם לשדר להם שהם בידיים טובות. שההורה השני אוהב אותם ודואג להם בדיוק כמוכם. שהם בטוחים ומוגנים.

פנו לעורך דין לענייני גירושין שהוא גם מגשר וביכולתו לנהל את הגירושין בדרך של הסכמה הדדית, מינימום כאב ומינימום הוצאות כספיות. אם אתם מתגוררים באיזור ראשון לציון, חפשו עורך דין גירושין בראשון לציון שיהיה קרוב ונגיש אליכם.

אמנם חייכם משתנים כעת אך השתדלו לראות זאת כהתחלה של חיים טובים יותר עבורכם. מחקרים מראים שעם הזמן, גרושים מדווחים על תחושת שגשוג וביטחון.