איך להיראות צעירה יותר ללא ניתוח

להיראות צעירה ללא ניתוח מתיחת פנים

 עם הגיל, נשים רבות לא מרגישות בנוח עם השינויים שעוברים על גופן ופניהן. הקמטוטים שנוצרים מתחת לעיניים, בצדי הפה ובהמשך גם בצוואר, תורמים למראה עייף ומבוגר. נשים רבות רוצות לחזור למראה הקורן והבורק שלהן ולשם כך קיימים מגוון טיפולים. בעבר, אם נשים היו רוצות לטפל בעור הפנים או לבצע מתיחת צוואר, רוב הטיפולים היו דורשים לעבור הליך ניתוח.

היום בשונה מן העבר, עם התפתחות הטכנולוגיה, גם בתחום הרפואה האסתטית קיימים יותר ויותר טיפולים אפקטיביים לשיקום העור והחזרת המראה הקורן והזוהר, ללא צורך בפרוצדורה כירורגית. מדובר בשינוי של ממש, כזה שמאפשר לנשים רבות לא לחשוב פעמיים ולבצע מתיחת צוואר ללא ניתוח או מתיחת פנים מלאה.

מתיחת צוואר ללא ניתוח – הפתרון הכולל

נשים רבות נוהגות לעבור טיפולי פנים מסוגים שונים, אך לפעמים בין הטיפולים השונים לפנים, שוכחים את אזור הצוואר שזקוק גם הוא לטיפוח. על מנת להראות צעירים יותר, יש לטשטש את סימני הגיל שמופיעים במיוחד באזור הצוואר בקמטוטים ובעור הנפול. בשנים האחרונות ניתן לבצע מתיחת צוואר ללא ניתוח, בשיטה ייחודית אמריקאית הנקראת מיני פייסליפט. שיטת מתיחת פנים ללא הרדמה כללית, פרוצדורה קלה שלאחר מספר שבועות ניתן לראות את תוצאותיה בפועל, אלו נמשכות גם למשך שנים רבות.

להיראות צעירה ללא ניתוח מתיחת פנים

דרכים נוספות לשמור על מראה צעיר

הצערת פנים וצוואר הינם תהליכים נפוצים ופופולריים מאז התפתחות הרפואה האסתטית, אך אספנו בשבילכם מגוון טיפים שיעזרו לכם לשמור על עורכם במהלך פעילות היום-יום שלכם. עור האדם הינו דבר רגיש שעליו צריך לשמור, לטפח ולתחזק כמעט באופן יומיומי דרך פעולות, שלא בהכרח קשורות לטיפוח העור.

הימנעות משמש

כולנו יודעים כמה שמש מסוכנת לעור שלנו, כאשר מלבד סכנת הקרינה של קרני השמש הסגולות, קיימות תופעות אחרות לחשיפה מרובה לשמש. אחת התופעות היא הזדקנות העור. אם כן, על מנת לשמור על העור שלנו, יש להימנע מחשיפה לאורך זמן רב ולהשתדל למרוח קרם הגנה על הפנים לפני כל יציאה לשמש.

החדרת נוזלים

גופנו מכיל כ-70% מים ולכן, כל זמן שאנו לא שותים אנו מתייבשים ומחקרים רבים, מראים גם את הקשר שנמצא בין שתיית מים מרובה לשימור מראה העור.

מוצרי קוסמטיקה

הזנת העור שלנו בקרמי לחות ושטיפה יום יומית בסבון או תחליב פנים, עוזרים לשימור מצב מראה הפנים. המקפידות יערכו רשימת טיפוח ארוכה, שתכלול בין היתר גם סרום ועוד שלבים לטיפוח העור.

רוגע

מראה צעיר מתחיל בנפש רגועה והרי ההוכחה לכך במשפט – נפש בריאה בגוף בריא. השתדלו להיות רגועים במהלך היום – זה חלק חשוב מאוד בתהליך על שמירת גופנו. גם פעילות ספורטיבית חשובה ותעזור לחידוש תאי העור והזרמת דם.

רוצים גם אתם להראות צעירים יותר וליהנות מטיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח? בקליניקת אל איי פייס תוכלו לעבור פרוצדורה קלה שתשנה את חייכם, עם מומחי הפלסטיקאים ושירות מקצועי וחם שתמצאו רק אצלנו.