איך להיות שמחים לקראת החגים?

בחורה עם מחשב נייד

קניות לחג עושים ב MONALO

182666865691B1

שמחה נחשבת כרגש שתורם  לבריאות האדם.

"שמחה היא רגש חיובי שבו האדם נתון למצב רוח מרומם, לרב בעקבות התרחשויות וחוויות שהוא מפרש אותן כחיוביות מבחינתו".

אז אם חוויה אישית טובה תביא לשמחה, אילו חוויות נוכל לקחת אתנו כדי שנוכל להיות שמחים בחג?

קניות, התחדשות והתעוררות.

מה עונה על כל השאלות? קניות של בגדים!!

לא סתם, במשך שנים רבות מתהדרים לקראת החגים. תופרים שמלות לבנות, חליפות לגברים, עליוניות,נעליים לחג, חולצות לבנות, ובגדים לכל המשפחה. אפילו קונים מצעים למיטה, מגבות- על אף שכל השנה הפריטים הללו נדרשים בכל בית.

בגדים לבנים לחג, גורמים לתחושת טוהר, אנרגטיות וקלילות. הרגשות הללו נותנים לנו אנרגיות חיוביות לחידוש מערכות יחסים חשובות, לחזק מערכות יחסים ויכולת להביע אהבה.

קניית בגדים גורמת להתעוררות כימית, יכולת הבעה עצמית, אהבה עצמית והשלכת האהבה לזולת.

בגדים לחג, לא חייבית להיות לבנים! בגדי אופנה , או כל בגד טרנדי , שאותו אדם חושב שיכול לגרום לו לריגוש פנימי, הוא בגד פוטנציאלי לממש את החוויה הרגשית.

גם בתקופת התנך התחדשו בבגדים . אמנם פחות, תהליך יצור קשה יותר ובדים היו יקרים יותר.. אך כדוגמת יוסף ובנימין- כאשר יוסף היה נסיך מצרים, שלח לאחיו האהוב בניימין  “ְחָמֵשׁ חֲלִיפֹות שְׂמָלֹות” (בראשית מה, כב).. מתנה נדיבה שמטרתה חוויה חיובית והעלאת המורל והשמחה. עשירי העם רכשו בגדים להוסיף נוי שגרם לשמחה . למה? כי הם יכלו. היום כולם יכולים.

כיום ישנה תחרות גדולה של אופנה, קניונים רבים ,אתרי אינטרנט לבגדים,שווקים . בגדים מהארץ ובגדים מחו"ל. מגוון אפשרויות רחב של בגדים טרנדיים, זולים ויפים. אפשר לצאת לחנות בגדים כדי להנות מחווית הקניה המוחשית, ואפשר לשוטט באינטנרט בין חנויות הבגדים הוירטואליות, ולהנות מחוויה וירטואלית , לא פחות מהחוויה הפיזית. באינטרנט רואים מגוון רחב יותר של פריטי אופנה, ויכולת להשוות מחירים .

חשוב תמיד, לוודא מחירי בגדים ואיזון בין הרצון לקניות ליכולות הכלכליות.

בגדים לחג כדאי לקנות בזול. כדי שניתן יהיה לקנות יותר פריטים, וגם כי לעיתים הבגדים אינם מתאימים ליתר ימות השנה .

בגדים באינטרנט לחג, רצוי להזמין מבעוד מועד, בגלל זמני המשלוחים.

תוסיפו לכל בגד שלובשים חיוך ואנרגיה של אהבה, ותקבלו חג שמח וכייפי.

כש"הדודה" תשב בשולחן ו"תרעיד כמה מיתרי עצבים", תנסו לחשוב על הבגדים שרכשתם לפני החג.. תחשבו כמה אתם אוהבים ונראים בהם טוב… תרגישו טוב עם עצמכם.. אולי יעזור לכם להתעלם מהסחות דעת..

חג שמח לכל עם ישראל

מאחלת קניות זולות מלאות אנרגיה של אהבה ושמחה.