צעצועי מין: איך נגרום לבן הזוג להתנסות

בשנים האחרונות נתקלתי שוב ושוב באותה שאלה: "איך אני יכולה לגרום לבן הזוג שלי להשתמש יחד איתי בצעצועי מין במיטה?" השאלה הזאת מגיעה שוב ושוב גם מגברים וגם מנשים. חלק מהגברים מאוד רוצים לעזור לבת הזוג שלהם לעבור חוויה מהנה יותר (ככל האפשר), וזה גם כיף בשבילם.

לגרום לבן זוג לנסות אביזרי מין

לגרום לבן זוג לנסות אביזרי מיןבשנים האחרונות נתקלתי שוב ושוב באותה שאלה: "איך אני יכולה לגרום לבן הזוג שלי להשתמש יחד איתי בצעצועי מין במיטה?" השאלה הזאת מגיעה שוב ושוב גם מגברים וגם מנשים. חלק מהגברים מאוד רוצים לעזור לבת הזוג שלהם לעבור חוויה מהנה יותר (ככל האפשר), וזה גם כיף בשבילם. אבל בנות הזוג שלהן אולי ביישניות מידי או חסרות בטחון לגבי עינוג מישהו אחר או להתענג בעצמן עם צעצועי מין, או שהן מרגישות שזאת תהיה סוג של בגידה בבן הזוג שלהם, למרות שמוצע להן לעשות שימוש באביזר בזמן שהן נמצאות עם בן הזוג. באופן דומה, המון נשים רוצות להעלות את הנושא בפני בני הזוג שלהן, אבל הגברים האלה עלולים להרגיש מאויימים ולחשוש שהאביזר עלול להחליף אותם במיטה או שבת הזוג שלהם תבחר באוננות על פני הדבר האמיתי.
תנו לי להבהיר לכם משהו: צעצועי מין מיועדים להגברה ולשיפור, לעולם לא ישמשו כתחליף. בטח לא של העונג וההנאה מהדבר האמיתי, מהמגע הגופני, החום, הריחות וההורמונים. וההכנסה של צעצועי מין לחדר השינה יכולה להיות חוויה מאוד ארוטית ומהנה לשניכם.

אז, איך לשכנע את בן הזוג הזהיר שלכם שמוצרי הגברת העונג האלה הם מהנים ומתאימים לכם? המשיכו לקרוא ואספר לכם!

לא משנה אם את/ה גבר או אשה, הדרך לגשת לנושא הזה הוא באמצעות שיחה פתוחה וכנה. אתם צריכים להסביר לבן הזוג שלכם למה אתם רוצים להכניס מוצר להגברת עונג לתוך חדר השינה. למה זה הולך להיות כיף. מה זה יעשה לו, לך או לשניכם. למה האביזר הזה יקרב אתכם אחד לשנייה. צריך לדון בכל הנושאים האלה בפתיחות, כך ששני בני הזוג מבינים מה הציפיות מכך. וודאו שבן הזוג שלכם יודע שצעצוע לעולם לא יוכל להחליף אינטראקציה מינית של בני אדם. הרעיון של שימוש בצעצוע בלבד כדי להגיע לאורגזמה יהיה חוויה הרבה פחות משמעותית בהשוואה לסקס עם אדם אחר. הבהירו לפרטנר שלכם שהצעצוע הוא בשביל הכיף, לא בגלל שהסקס ביניכם לא טוב מספיק כרגע, אלא מכיוון שאתם רוצים להתנסות ולראות אם הוא יכול להיות אפילו יותר טוב!

אם אתה גבר ואתה רוצה להכניס למיטה צעצוע כדי לפנק את האשה שלך, הנה כמה הדברים שאולי תרצה להגיע אליהם בשיחה שלך איתה: אורגזמות יותר חזקות, העונג שאתה מקבל מלענג אותה, הגעה קלה יותר לאורגזמות, והגירוי שלך מהצפייה. לחלק מהנשים קשה להגיע לאורגזמה בעזרת סקס בלבד, וזה מאוד נפוץ – כמעט 85% מהנשים נמצאות במצב הזה וצריכות גירוי של הדגדגן בשביל להגיע לאורגזמה. אז אם יש לכם בת זוג שיש לה בעיות דומות, תציע לה ביצת רטט או ויברטור קטן שיכולים לעזור לה להגיע לאורגזמות נפלאות בזמן סקס, מבלי להפריע לזרימה.
אם תאמר לה שהעונג שלה הוא הדבר שהכי חשוב לך, ושהצעצוע הוא בשביל להגביר את העונג שלה, ובכך להגביר את שלכם, יש לך סיכוי ממש טוב להגיע איתה להסכמה. בנוסף על כך, אורגזמה שנגרמת על ידי שילוב של גירוי פנימי מהחדירה וגם ויברטור על הדגדגן שלה יכולה לגרום ליותר עונג! יש מישהי שבאמת לא תהיה מעוניינת בכך..? וגם, זכור לומר לה כמה סקסי יהיה בשבילך לצפות בה מענגת את עצמה או שאתה תענג אותה עם צעצועי מין.
הסבר לה שגברים מתגרים מאוד מצפייה בחדירה של דילדו או ויברטור, ושאתם תיהנו מאוד מכך! סביר להניח שהרעיון שהעניין הזה ירגש אתכם ויביא לכם עונג ימשוך אותה וגם יגרום לה להירגע בנושא הקנאה שאולי תרגישו בנוגע לצעצוע. חשוב תמיד להדגיש שאין פה בכלל מקום לקנאה. יש מקום לעוד עונג ולעוד ריגושים.

עכשיו, נשים לפעמים מתוודות על כך שמאוד קשה להן לשכנע את בני הזוג שלהם להשתמש באביזרי מין. האגו הגברי יכול להיות מאוד רגיש בנוגע לדברים מסוימים (דרך אגב, גם האגו של אשה יכול להיות רגיש לאותם נושאים) והרעיון שהם אולי לא מצליחים לספק את האשה שלהם יכול לגרום להם לדחות כל מכשיר שתנסו להכניס לחלל הקדוש של חדר השינה שלכם. בזמן שהרבה גברים מאוד מרוצים מהרעיון שהנשים שלהם משתמשות בויברטורים כשהדבר האמיתי לא נמצא באזור, הם לא מצליחים לראות את הרלוונטיות או התענוג בשימוש בצעצועי מין כשאתם ביחד.
אז שוב בנות: הכי חשוב שתסבירו לו שהאביזר לא יכול להיות ולעולם לא יהיה תחליף של ההרגשה של הפין שלו, הפין האמיתי והזקוף שלנו, חם ופועם שמחובר לאדם שאתם נמשכות אליו ואוהבות אותו. זהו הצעד הראשון. ואז, הסבירו לו שהייתן רוצות לחוות אורגזמות עמוקות וחזקות יותר כשאתן ביחד איתו. הסבירו לכם כמה נהדר זה ירגיש כשהוא יגרה את הדגדגן שלכן בזמן הסקס וכמה אורגזמות נוספות תוכלו לחוות עם גירוי יותר חזק. או שאתן יכולות לתאר כמה סקסי יהיה מופע האוננות הקטן שתעשו בשבילו, שאתן תשחקו ותענגו את עצמכן בזמן שהוא צופה או משתתף. הדברים האלו מאוד קורצים לגברים, עונג ממנו או ביחד איתו ימשכו מאוד את הצד החרמן שלו.

אז זה לא משנה אם אתם גברים או נשים, המטרה היא זהה: עונג. אם לקחתם את הצעד הראשון בחשיבה על הכנסת אביזרי מין להגברת העונג לחדר השינה, עכשיו אתם רק צריכים לקיים שיחה פתוחה על הנושא עם בן הזוג שלכם. אם בן הזוג שלכם ביקש מכם לנסות צעצועי מין ואתם לא בטוחים בקשר לזה, וזוהי הסיבה שאתם קוראים את הפוסט הזה, אתם ממש לא לבד. חשבו מה הם הפחדים שלכם והדברים שגורמים לכם לחשוש או לסלוד מכל העניין. האם הם מבוססים על דבר חסר יסוד או דבר לא רציונלי? האם אתם סומכים על בן הזוג שלכם ורוצים לענג אותו/אותה ושהוא/היא יענגו אתכם? דברו עם בן הזוג שלכם על הפחדים, הציפיות, הרצונות, התשוקות והספקות שלכם בנוגע לנושא של צעצועי מין וכל הדברים האחרים הקשורים למין! זוג שמדבר, צוחק, מביע חששות ופחדים ומתאר את הרצונות, הצרכים והתשוקות שלו, וגם מתנסה ביחד בכל מיני דברים  – הוא זוג חזק מאוד!

אז אם אתם מחליטים להכניס אביזרי מין לחדר השינה שלכם רק זכרו זאת: סקס אמור להיות כיף, וכיף מגיע בהרבה צורות שונות, מה אתם יכולים להרוויח מול מה יש לכם להפסיד? קדימה, שוחחו, הגיעו להסכמות וחפשו ביחד לקנות אביזרי מין. זאת תהיה אינטימיות חדשה שלא ציפיתם לה!