איך לבחור נכון אופני נשים – כל הטיפים וההמלצות

טרנד האופניים בישראל תופס תאוצה וכדי להצטרף לעיסוק המאתגר והמרתק מומלץ מאוד להשקיע בבחירת האופניים ולהתאים לעצמנו את הזוג הנכון. יש לא מעט פרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר נכנסים לחנות האופניים או ששוכרים אופניים והם כוללים בין היתר את הגובה, הגיל, הרמה של הרוכב וכמובן המחיר שהוא מעוניין להשקיע. בנוסף, בהחלט רצוי לשים דגש על הצבעים והסגנון כי בסופו של דבר גם לנראות של האופניים יש חשיבות גדולה מאוד.

בניגוד לתחומי ספורט אחרים, רכיבה על אופניים מושכת אליה גם אלפי רוכבות והרבה מאוד נשים מתאהבות בפעילות הספורטיבית הזו מהרגע הראשון. שעולה השאלה איך לבחור נכון אופני נשים מיד עולה העניין של הנוחות ובהחלט אפשר לומר שאופניים שיתאימו לגברים לא בהכרח יתאימו לנשים ולהיפך. מלבד הנוחות, הרמה, הגיל, הגובה ושאר הדברים שיש לבדוק טרם הרכישה של האופניים חובה לשים דגש על התחושה, לפעמים האופניים יהיו נוחים ומותאמים בדיוק עבורנו אבל משהו בתחושה קצת יהיה חסר. גם אם לפי הנתונים היבשים מדובר באופניים המושלמים עבורך, כל עוד את לא מרגישה בנוח ומשהו חסר לך כדי להרגיש תחושה מושלמת על האופניים אזי מדובר בזוג שאינו מתאים לך.

איך לבחור נכון אופני נשים – התייעצו במומחים

אנשי המקצוע בחנויות המכירות וברשתות השכרת האופניים כבר מנוסים בכל הקשור להתאמת האופניים לרוכבים. הטיפים וההמלצות שהם יכולים לתת לכם הם בלתי נגמרים ומומלץ מאוד להקשיב להם ולקבל בהבנה את ההסברים שלהם. כמובן, שיש לכם את הבחירה האחרונה ואם נראה לכם כי איש המכירות קצת מעגל פינות אתם יכולים לשאול ולחקור לעומק העניין ויכולים כמובן גם לא לקבל את כל המלצותיו. בשורה התחתונה, איש המכירות מדבר מנקודת המבט שלו ומאוד יכול להיות שמה שיתאים לו לא בהכרח יתאים לכן.

איך לבחור נכון אופניים לנשים זו משימה מורכבת, מדובר בתהליך שיכול לקחת זמן והוא כולל בדיקה טרם ההגעה לחנות, המלצות מאנשים קרובים, נסיעת מבחן וכמובן שקלול את הפרמטרים הטכניים כמו המחיר ותדירות הרכיבה. המומחים יעזרו לכן ויענו לכן על כל שאלה, התפקיד שלכן הוא לקחת רק את מה שנראה לכן ורק את מה שמתאים לכן.

רכיבה על אופניים – פעילות ספורטיבית מומלצת

בניגוד לתחומי ספורט אחרים, רכיבה על אופניים יכולה להיעשות גם לבד וגם בקבוצות והיא מהנה וכיפית במיוחד. מדובר בפעילות ספורט שגם מכניסה את הרוכבות לכושר מצוין, גם מורידה משמעותית במשקל וגם תורמת לכל המערכות בגוף. רכיבה על אופניים, בניגוד לריצה למשל אינה פוגעת בברכיים, הפגיעה במפרקים היא פחותה מאוד ולמרות שמדובר במאמץ לא רגיל אם רוכבים בעלייה או לאורך זמן בהחלט אפשר לומר שמדובר בפעילות ספורטיבית מצוינת. איך לבחור נכון אופני נשים זו שאלת השאלות אבל כל עוד בחרתם אופניים נוחים שעושים עבורכם את העבודה אל תתפתו לעלות מיד ברמה ולרכוש אופניים חדשים ומשכוללים יותר. לא תמיד המחיר הגבוה הוא המדד היחיד שקובע, אם מצאתם אופניים נוחים שיושבים עליכן בול תשמרו עליהם לאורך זמן.

המאמר מוגש באדיבות – לה מדווש: http://www.lamedavesh.co.il