איך לבחור מדפים? אילו סוגים הכי יתאימו לנו?

מדפים למחסן ולתעשייה


בחירת מדפים לכל חלל נראית כמו פעולה פשוטה למדי, אך למעשה היא פעולה שיש בה משמעות גדולה לסדר וארגון העסק או הבית והיא תורמת רבות ליעילות שלו. למדפים יש מספר מטרות כגון מדפים לתצוגה או מדפי אחסנה ועוד.

בחירה של מדפים ופתרונות מידוף בכל חלל, היא אחת הפעולות הראשונות שרצוי לבצע לפני עיצוב כל חלל, משרד, מחסן, חדרי מחשב וכו'. אז איך בוחרים מדפים לבית או מדפים למשרד? מדפים תעשייתיים או בכלל מדפי עץ. להלן קצת סדר, במדפים!

סדר וארגון באמצעות מידוף

מידוף שהוא מאורגן מספיק ואיכותי יספק לכל חלל את התחושה המסודרת והראויה לעבודה. כמו כן חווית הקניה בחנות שהיא מסודרת במדפים תהייה הרבה יותר נעימה ורווחית. גם עבודה בחלל של מחסן גדול או חלל תעשייתי שישנם מדפים מיועדים למשטחים או מדפים גדולים ורחבים דיו ועשויים מחומרים חזקים כמו מתכת או פלסטיק קשיח בשילוב מתכת, וניתן לשלוף מהם את כל הנדרש בקלות. המדפים יעניקו עבודה פרודוקטיבית ונוחה וגם בחלל הביתי שלנו, מדפים שהם בהישג יד וחושפים בפנינו את כל מה שדרוש יהוו לנו הרבה נוחות ויעילות.

בחרו מדפים לפי סגנון החלל

לפני בחירת המדפים חשוב יהיה להגדיר את מהות החלל של העסק, המשרד או הבית. עד כמה המדפים חשופים וחשובים מבחינת הנראות שלהם. הרבה בתי עסק של חנויות עיצוב של ריהוט בנויות בצורה של מחסן שעונה לכל הצרכים והחיפוש כמו בסופר מרקט אך בסגנון מעוצב הרבה יותר. לאחר שהבנו את הסגנון של העסק והגדרנו אותו באופן ברור, נוכל להתפנות לשלב הבחירה של המדפים שיספקו גישה לפי הגדרה והסדר הכי נכון בעניינו.

למידע נוסף על בחירת מדפים ופתרונות אחסון כנסו לאתר שלנו ב http://www.madafim.co.il

מדפים למחסן ולתעשייה