איך לבחור חזיה מתאימה?

בחורה עם מחשב נייד

חזייה איכותית היא מוצר יקר מציאות. כך טוענות באזני לקוחות רבות.

bra 1

זה ידוע שהלבשה תחתונה איכותית עושה פלאים למראה הכללי ולאיך שבגד יושב על הגוף.

פעמים רבות, אני פוגשת לקוחות שיכלו להראות הרבה יותר טוב בחזייה עם תמיכה מתאימה יותר. לרוב הן דווקא מהשקיעות בתחום ורובן יגידו: "יש לי חזיות מעולות" "רק קניתי" "הן עלו המון כסף" ו"זה של חברה טובה", אז למה בכל זאת התמיכה לא מתאימה? הנה ההסבר פלוס כמה המלצות:

הרבה נשים לא אוהבות לקנות חזיות ורק רוצות לסיים את החוויה המעיקה וללכת הביתה. לפעמים במחיר של התפשרות על מידה, שהיא כמעט, אבל בעצם לא בדיוק מתאימה. איך זה קורה?

הסיבה היא שאנחנו חיים במדינה קטנה עם שוק קטן, ומסיבות כלכליות לחברות האופנה לא תמיד משתלם כלכלית לייבא את כל המגוון ולכן מסתפקים רק במידות הנפוצות ביותר. ומה עם הנשים שלא בדיוק מתאימות לסקאלה של המידות ה"נפוצות" אתן שואלות? הן צריכות לחפש פתרונות אחרים.

בחנויות שלא מחזיקות את כל טוח המידות, כנראה שינסו למכור לך מה שיש כרגע במלאי. ואת, שרק רוצה לסמן וי על המשימה מהעיקה, כנראה תשתכנעי שוב לקחת משהו שהוא רק בערך מתאים לך.

למשל – המידה האמיתית שלך היא 70E אבל המוכרת מתעקשת שה-75D "בול במידה שלך!" (רק נמתח קצת מפה ונדחוס קצת משם ו"תתכופפי ותתנערי" כי ככה עושים כדי שהחזייה תשב טוב.) אז זהו שלא. אם החוויה הזאת מוכרת לך – כדאי שתחליפי חנות חזיות.

זה לא שהמוכרת לא עושה את כל מאמציה להתאים לך חזייה, להיפך. אבל רוב הסיכויים ששוב תצאי עם מידה לא מתאימה, ושוב תצטרכי ללכת לתופרת שתצר לך את הגומי בגב…

עצה שתחסוך לך הרבה כסף – אל תתפתי לשכנועים האלו ואל תקני חזייה שדורשת אקרובטיקה כדי ללבוש אותה. במקום זה – תשקיעי את אותו הכסף במוצר שמתאים לך בדיוק. יש כזה!

שווה להמשיך למדוד עד שתמצאי חזייה במידה המדויקת לך. נסי עוד חנויות, תמדדי עוד כמה דגמים, וודאי שההיקף מתאים ולא מטפס בגב או חותך בבשר, ושהקאפ אורז הכל כמו שצריך בלי 'דאבל בוב' ובלי איזורים ריקים בקאפ. אם משהו מאלו קורה – סימן שהחזיה לא מתאימה לך!! לא משנה מה המוכרת אומרת.

מנסיוני יש גם חנויות, עם מבחר גדול של מידות וגישה מקצועית ברמה שאני ממש יכולה לסמוך על המוכרות בלי חשש שינסו לדחוף משהו לא מתאים. בליה לונדון למשל, יש חזיית ספורט אחת שכמה לקוחות שלי, בעלות חזה גדול, מוכנות להשבע בה. היא אמנם לא מתאימה לכולן, כי בכל זאת, זה עניין של מבנה גוף, אבל אם את אחת מאלו אז שווה לך לנסות.
טיפ אחרון לגבי עלויות – ידוע שמחיר חזייה איכותית יכול לטפס לכמה מאות טובות של שקלים ואף יותר. ההמלצה שלי היא לעשות חבר מועדון בחנויות שמציעות את האפשרות ולחפש את ההנחות. אל תתביישי לשאול לגבי דגם מסויים שאהבת אם קיים בצבע אחר בהנחה, לפעמים יש הפתעות נחמדות כאלה.

בהצלחה

זוהר שובל

לפרטים: 052-3794494

ועד שנפגש, מוזמנת לעקוב אחרי כאן:

דף פייסבוק

אינסטגרם

דיונים והתיעצות: קבוצת הסטיילינג בפייסבוק "זוהרות"

אתר: www.stylist-it.com

השראה: פינטרסט 

 

 

הסטייליסטית - זוהר שובל
אני זוהר שובל, סטייליסטית אישית, בעלת קבוצת הסטיילינג "זוהרות" בפייסבוק, מנחת סדנאות, בלוגרית ומעצבת. מתמחה בעבודה על דימוי גוף בריא בכל גיל ומידה. מטרתי היא לעודד נשים להרשות לעצמן להרגיש ולהראות נפלא. ממש עכשיו. עבורי זו זכות ללוות נשים בתהליכי שינוי, ואני שמחה לחלוק ידע ולפזר השראה לכל מי שחפצה בכך. כילדה אהבתי לחקור צורות וצבע ולעצב בגדים מחדש. כמובן שמאז ומתמיד הלבשתי את החברות שלי. המשיכה הטבעית לאומנות ולסטייל הובילו אותי לעסוק בתחום העיצוב. אחרי 15 שנים בהן שימשתי כמעצבת אופנה ודיגיטל, עשיתי הסבה מקצועית לתחום הסטיילינג. מקצוע המגלם בתוכו עולם שלם של פנים וחוץ, נראות והרגשה, חומר ורוח, ומאפשר לבטא את הקול הפנימי. בו אני משלבת את הידע המקצועי שצברתי במהלך השנים, עם הזיקה הטבעית לעיצוב יחד עם עבודת עומק פרטנית שנותנת ערך לזולת. ניתן לפגוש אותי במפגשי סטיילינג אישיים, בתהליכים ממושכים או קצרי מועד, בסדנאות סטיילינג בהתאמה אישית ובמפגשים עם נשים, נערות וקבוצות.