איך לבחור חברת הובלה ואחסנה

בחורה עם מחשב נייד

בחירת חברת הובלה ואחסנה היא אינה בחירה פשוטה כיוון שיש לה משקל רב על חייכם. בין אם אתם מאחסנים מוצרים שייבאתם מחו"ל, בין אם מדובר על ציוד עבודה או על תכולת הדירה מכל סיבה שהיא, אתם בוודאי רוצים להיות רגועים לכל אורך הדרך. הנה השלבים לבחירה נכונה.

חברה מנוסה שקרובה לאזור מגוריכם

ישנם שני פרמטרים שאולי נחשבים לפרמטרים הבסיסיים ביותר והם המיקום של החברה וכמובן הניסיון שלה. הם אמנם שני פרמטרים שונים אך לשניהם חשוב להתייחס בכובד ראש באותה המידה. המיקום הגיאוגרפי יכול להשפיע מאוד על התהליך כולו ואם המחסנים של אותה החברה נמצאים רחוק מאוד מאזור מגוריכם, גם ההובלה תהיה הרבה יותר יקרה וגם הנגישות שלכם תהיה הרבה יותר קשה ומסובכת. חברה שפועלת באזור מגוריכם תהיה עדיפה, אך חשוב לבחור אותה גם לפי המוניטין שיש לה בשוק וההמלצות שיש עליה.
כך למעשה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.

אלו מערכות מתקדמות יש לה?

  • כדי להציב את האחסון ברמה הגבוהה ביותר יש לוודא שהאחסון בטוח ולשם כך חובה להשתמש בטכנולוגיה. מערכת בקרת אקלים יכולה לעשות את ההבדל בין תנאי אחסון מושלמים לתנאי אחסון סבירים שאולי יפגעו בציוד באחוזים ספורים. מערכת כזו תדאג שהטמפ' ואחוזי הלחות תמיד יהיו במידה המדויקת בהתאם לתכולה.
  • מערכות מתקדמות צריכות להיות גם בתחום האבטחה. מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכת אזעקה וכמובן גם כוח אדם מספק לשמירה 24 שעות ביממה שמבצע פטרולים וכמובן שומר בכל הכניסות.

שירותי הובלה ואחסנה

תנאי אחסון נוחים

כאשר בוחרים בשירותים חשובים שיכולים להיות מסוכנים כמו הובלה ואחסנה חשוב מאוד שהתנאים יהיו נוחים עבורכם כלקוחות. יש מספר רב של תנאים שבהם החברה צריכה לעמוד ועל חלקם כבר דיברנו מקודם, כמו למשל המערכות שיש לה ורמת הבטיחות, אך חשוב לזכור שגם העסקה ביניכם חשובה. למשל, מתי המחסנים יהיו נגישים עבורכם? האם הם פתוחים גם בשבת? בנוסף, חשוב לבדוק את הסכם האחריות שהיא מספקת לכם חברת ההובלה והאחסנה. מה הסעיפים שמפעילים את האחריות? מה גובה האחריות המקסימלי? כל אלו יהיו חשובים מאוד להבנת כדאיות העסקה.