איך לאהוב ולקבל את עצמי – מסרים להעצמה אישית לנשים

בחורה עם מחשב נייד

logo for mail

לרגל "יום האישה הבינלאומי" ולמעשה לרגל כל יום שאנו חיות נושמות ומתקיימות בו

הנה כמה מסרים שיזכירו לך עד כמה את חשובה אהובה ונאהבת, ומגיע לך כל הטוב שבעולם.

 גם את יכולה: "לא משנה מי את, בת כמה את, מאין את באה, כמה השכלה יש לך, אם יש או אין לך כסף בבנק, באיזה נסיבות חיים נולדת וחיית, מי היו הורייך, ובאיזה מצב את נמצאת, גם את יכולה…להשתנות לצמוח מהמקום בו את נמצאת ולשנות את חייך. אם אני הצלחתי, וכמוני עוד אלפי נשים – זה אפשרי עבורך וגם את יכולה.
• גם לך מגיע : מגיע לך יותר מהחיים רק מעצם זה שנולדת, ושאת קיימת. לא צריכה להיות שום סיבה מיוחדת. החיים יתנו לך את מה שתדרשי מהם, אם תדרשי מעט, תקבלי  מעט, תדרשי הרבה, תקבלי הרבה. תני קודם כל לעצמך, כי כשלך טוב, גם לאהובים שלך טוב, כשאת שמחה ומסופקת, דואגת לעצמך ומכבדת את עצמך, התדר שלך גבוה, ואת מופיעה, באופן הרבה יותר עוצמתי ועם נוכחות בעולם.
 גם את שווה: נולדת שלמה ומושלמת, ויש בך כל מה שצריך כדי ליצור לעצמך חיים נפלאים מספקים, ומלאי תשוקה ומימוש. האמיני בעצמך, ביכולות שלך, בכישרונות שלך, בכך שאת שווה.
• גם את חשובה: כל אחת מאיתנו נולדה והגיעה לכאן למטרה מסוימת, להביא את המתנה שלה לעולם. את אחת ויחידה, אין עוד אחת כמוך בדיוק, את חשובה ויש לך תפקיד להביא את מי שאת, במלוא גדולתך ועצמתך לעולם. אין סיבה לשחק "בקטן" נועדת להיות מי שאת, לעשות מה שאת אוהבת והכי נהנית ממני, ולתת את הערך הייחודי שלך, את טביעת האצבע שלך , להשאיר את החותם הייחודי שלך בעולם.
• גם את טובה מספיק: מספיק יפה, חכמה, מוכשרת, מצליחה, אימא, בת זוג, אשת מקצוע, נאהבת, יוצרת……….מלאי את החסר. שחררי את הצורך להיות מושלמת, ושהכל יהיה פרקפט, כי זה אף פעם לא יהיה. יש לך איכויות נפלאות, זהי אותן , העצימי אותן, והעניקי אותן לכל מי שאת באה אתו בקשר בסביבתך הקרובה.
 את לא לבד – כשאת איתנו את שייכת לקהילה הולכת וגדלה של נשים, כמוך בארץ ובעולם, שמחוללות את השינוי, וצומחות ביחד. קהילה של נשים, שרוצות יותר מהחיים, ומוכנות לעשות כל מה שנדרש כדי לחיות את החיים שהן רוצות וחולמות. קהילה של נשים שתומכות אחת בשנייה, ויוצרות מעגלים הולכים וגדלים של חיבורים, שיתופי פעולה, והשפעה.

• אה, ויש גם "מתכון"
אז הנה המתכון שלי ל"העצמה נשית" – מושג שהפך להיות שחוק במקצת, ואפילו קצת מזלזלים בו, אולי כי לא מבינים את משמעותו. בעיני העצמה מתקיימת דרך ארבעה שלבים:
• שלב ראשון – קבלי השראה – ממישהו שכבר עשה והצליח במה שאת רוצה. התחברי לסיפורים של נשים כמוך, שהתמודדו עם אתגרים דומים לשלך, והצליחו.
• בשלב השני חזקי את האמונה שלך בעצמך וביכולות שלך, שפרי את הדימוי העצמי שלך, והגבירי את הביטחון הפנימי שלך.
• השלב השלישי בתהליך ההעצמה למדי כלים, מפתחות, שעבדו עבור אלפי נשים אחרות, ועזרו להן, להניע את התהליך שלהן, להתגבר על פחדים, אתגרים ומכשולים בדרך, להשתחרר מאמונות מעכבות, ורגשות חוסמים.
• השלב הרביעי – השפיעי, העבירי זאת הלאה, יש לך מתנה גדולה לתת לעולם, מצאי אותה ותני אותה לסביבה שלך, למשפחה שלך, ולעולם כולו.

לחצי על הלינק הזה  והצטרפי לקהילת "השראה מעשית" .קהילה מודעת, הולכת וגדלה של אלפי נשים, שרוצות ויודעות שמגיע להן יותר.

בהצטרפות לקהילה קבלי חינם קורס 12 מפתחות לצמיחה ושינוי  במתנה

(שווה לחזור עליו, וגם לפרגן לחברות ולהעביר הלאה לנשים שאת חפצה ביקרן).

אורלי בר-קימה- "השראה פרקטית"
מנכ"ל ובעלים של חברת "השראה פרקטית" עיתונאית, מרצה ומנחת טקסים, ואירועי טרנספורמציה, מודעות העצמה וריפוי . מאמנת הוליסטית לנשים להעצמה ושינוי בחיים מחברת הספר "להיפתח לשינוי" אתר הבית www.barkima.com פייסבוק אורלי בר-קימה השראה פרקטית נייד 050-8383904 obarkima@gmail.com.