איך יודעים שבא אביב?

H&M היא הסמן הימני לקולקציות אביב-קיץ 2014 שיתחילו לטפטף לחנויות בקרוב. השבוע קיבלנו הצצה ראשונה לפריטים מהקולקציה והזמנה להשקה חגיגית ופעילה במיוחד של קולקציית ספורט ייחודית שעיצבו ב H&M בהשראת נבחרת שבדיה לאולימפיאדת החורף. יהיה מקפיץ

בחורה עם מחשב נייד

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב, ואם רואים המון הזמנות להצצה ראשונה ולתצוגות אביב-קיץ 2014 של הרשתות הגדולות, אז סימן שעוד חודשיים האביב כבר פה.

ראשונה לפתוח את החודש רווי התצוגות וההצצות, היתה כבכל שנה H&M. את הרמזים למה שעתיד להגיע קיבלנו בתמונות וסרטונים כבר לפני מספר שבועות ואתמול התקבצנו לראות את הדברים פנים אל פנים. מה אומר לכן? הלוואי וכל דייט ראשון היה כל-כך מוצלח.

אז מה מצפה לנו באביב הקרוב? אם אני חייבת מילה אחת- גדילים. אבל אני לא חייבת אז ארחיב. מה שמאפיין את הקולקציה יותר מהכל הוא סגנון בוהמייני אורבני. הפריטים ברובם אמנם רחוקים מהגוף, תפורים מבדים נשפכים וכוללים אלמנטים כגון גדילים וחרוזים, אך עם זאת, הם מדוייקים, מחמיאים ומלאי סטייל.

בין הפריטים הבולטים שאשמח לראות בארון הפרטי שלי: ג'קט משולב עור וז'מש בגווני שחור וחום, מכנסי ז'מש בגזרת סקיני בגוון ניוד עם רוכסנים קדמיים לכל אורכם, טוניקה מכותנת וואל שחורה ונעימה בגזרת אוברסייז עם גדילים שחורים גדולים, וחולצות וולנים באוירת וינטאג'. הפריטים נעים בסקאלת צבעים של שחור/לבן/ניוד/מוקה ומעט מנטה וג'ינס, רובם חלקים ומיעוטם בהדפסי שחור לבן גיאומטרים.

כצפוי גם קולקציית האביזרים לא מאכזבת וכוללת תכשיטים גדולים, חגורות בעלות אלמנטים מיסטיים, ומגפי ז'מש סטרץ שטוחים בגוון כאמל בהיר ומושלם לצד סנדלי פיפ טואו שחורים בעלי עקב גבוה במיוחד מעוטרים בגדילים בחזית.

עושה רושם שמעצבי הקולקציה שאבו השראה מאיזבל מארה בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח במיוחד שנערך איתה לפני מספר חודשים, עם זאת, היכולת שלהם ליצור קולקציה בעלת אופי עצמאי מחומרים איכותיים ובמחירים נגישים ראויה להערכה מלאה ורבים מהפריטים אינם נופלים מאלו שעיצבה מארה עבור H&M.

קולקציית האביב לנשים תושק בתאריך ה- 6 במרץ בחנות עזריאלי תל אביב בשעה 9:30 בבוקר.

מחירים: ביגוד- 60-1200 ש"ח, אביזרים- 60-350 ש"ח

דגמים נוספים תוכלו לראות בסרטון הלוק בוק-

[youtube VDsLMLjVsD8 nolink]

***

הקונה נחמה בפייסבוק