איך חלומות הלילה משפיעים עלינו ביום יום?

ומה זה אומר לחלום נכון?

שולחן פתיחת החלומות

אז רציתי לספר לכם.ן על סדנה מעניינת שלקחתי בה חלק. סדנה שמלמדת איך לחלום נכון!

מה זאת אומרת לחלום נכון?

במשך שנים בהן היא התגוררה בקהילה שמאנית חברתית במרכז הארץ, אפרת זוהר פיתחה שיטה מיוחדת שבאה לענות על כמה צרכים:

-לפענח ולפרש חלומות

-להתמקד ביצירת מציאות חדשה

-להסיר את המעטה בין החלימה למציאות, ובעצם להמשיך את החלום אל תוך הערות, ולהפך (קסם! בעצם)

 

אפרת סיפרה לנו על הקריאה הפנימית שהיא הרגישה, הרצון הגדול להפיץ הלאה את הידע שאספה. להגיע לחולמים ולאנשים ברחבי הארץ והעולם, ולהסביר לכולם כמה חלום הלילה הוא חשוב לחיים. 

אגב! זה המקום להודות ללאנרה שוחט המהממת, בשירות אמא אדמה מקבוצת מכשפות הפייסבוק שהמליצה לי על הסדנה. בתור הילרית וקוראת בטארוט הרגשתי שאני לא אוכל לוותר על הכלי הטיפולי הזה גם לעצמי וללקוחות שלי. וצדקתי!

אפרת לימדה אותנו איך לשחק במשחק המגניב שהיא יצרה, ערכת קלפי ריפוי שכוללת מעל 100 קלפים ומפרשת כל חלום אפשרי. אחרי שלמדנו איך משחקים, אם זה לא מספיק, היא הסבירה לנו גם איך להשתמש בספר המיוחד שהיא כתבה, שכולל שלושה חלקים ומבאר כל קלף וקלף, ואיך להשתמש ביומן החלומות שנלווה לקלפים.

חוץ מזה, אפרת גם יצרה פטנט של "מחולל החלומות" – מקל מגנטי שעובד על חום של אש, כך שניתן להדליק נר ולהדביק עליו את המטריה הקטנה – וראו פלא, המטריה מסתובבת! מתחת לכוס עם הנר כותבים על פתק את החלום שלך, ונותנים לכוח הטבע להסתובב בעולם ולגרום לחלום להתגשם מהר יותר.

בתור מאסטר רייקי אומר שמה שהיא עשתה פה בעצם זה להפעיל את כוח הצ'וקוריי – האנרגיה התמידית – כדי לזרז ולחבר את הכוונות שלנו לאנרגיית העולם, ובכך בעצם (אולי, בעז"ה) לגרום לרצונות שלנו לקרות.

אציין שהפוסט לא ממומן, ופשוט הרגשתי צורך להראות את הערכתי על העבודה הקשה שאפרת השקיעה כדי ליצור עולם טוב יותר. במיוחד בגלל שאני בקבוצת החולמים של יובל אברמוביץ' כבר תקופה ארוכה, ומבחינתי:

כל מי שעוזר לאנשים להגשים את החלומות שלהם הוא אדם מיוחד. 

לאתר של DREAM-CHANGER המוצרים והבלוג של סיפורי חלום

הקבוצה חלום הזדמנויות – קבוצה פעילה על חלומות לילה

 הדף העסקי של dream changer

וכמובן שאם אתם.ן מרגישים קריאה, תפנו אליי לקריאת טארוט או ריפוי בצבע, לקבל ממני קמע או ריפוי ברייקי. אוהבת אתכם.ן #אהבתחינם, אנה מעיר הקודש.

050-9880100