איך הצלחתי להקים את עסק מליון הדולר שלי בעשר אצבעות

בחורה עם מחשב נייד

ברוכים הנמצאים לקוראים הותיקים של סלונה.  אני שמחה לחלוק את הפוסט הראשון שלי איתכם ולספר לכם על חוויה מרגשת שעברתי בתקופה האחרונה.

אני מחפשת שמונה אנשים שרוצים להרוויח בדיוק כמוני…בטח דם אתם נתקלתם בהודעה מסוג זה בחודשים האחרונים. אולי אתם המשכתם הלאה אבל אני בחרתי להקליק ולשלוח את הפרטים שלי.

מעבר לעובדה שאני ממש לא תמימה רציתי לבחון מה אותם אנשים מפרסמים את המודעה בעצם מציעים לנו.  אחרי מספר דקות פנתה אלי בחורה, נקראה לה בשם הפיקטיבי"איריס"  כלומר זה היה השם שלה, רק שמהר מאוד הבנתי שהיא לא יותר מבוט, בדיוק כמו אלו של הבחירות. רק שהבוט הזהז היה עיקש במיוחד לכן שלחתי את הפרטים שלי.

חזר אלי בחור בשם הפיקטיבי "מאיר" כלומר זה השם שהוא הציג בטלפון, אבל אני בטוחה שלא קוראים לו מאיר.  אחרי דין דברים  הוא התציע לי קורס אצל גורו ידוע לאפיליאציה ואמר לי שתוך 8 שיעורים אני הולכת לעשות לפחות… אבל לפחות עשרות אלפי שקלים בחודש.
האמת הצעה ממש מפתה, מלבד המחיר הגבוה של הקורס, שכן אני עובד קשה כל יום בעבודה שלי ועשרות האלפים היחידה שאני מכירה זה מההחזר החודשי שלקחתי על הלוואה.

בקיצור, נרשמתי לקורס כי הבטיחו לי החזר על הכסף, לקורא הראשון של הבלוג שלי, אל תקבל התקף לב. אחרי שיעור בחרתי לקחת את הכסף חזרה ולבטל את ההמשך של הקורס.

אז כרגע אני עדיין יושבת בעבודה, מפנטזת על הכנסות של מיליונים בקלות מה שלא הולך לקרות בתקופה הקרובה. אבל דבר אחד הבנתי שמוכרי הקורסים מלמדים אותכם שכדי לעשות כסף אתם צריכים לעשות את הדבר הבא…
למכור קורסים לפראיירים אחרים.

אז אל תיקנו קורסים, אבל בהחלט התחלתי לחקור את הנושא ויש אין ספור מדריכים חינמיים ביוטיוב ובאנגלית לאופנים המאפשרים פרנסה מהאינטרנט. המטרה שלי היא לסקור את  השיטות השונות בבלוג, בצורה מקצועית ואמיתית.
בלי למכור לאף אחד דברים אחרים – אלא להוות במה לשיתוף מידע אפקטיבי בין גולשים.

בשבוע הבא נדבר על פייסבוק.