איך הכרתי את בעלי

באותה תקופה אני הייתי רווקה לא עליזה והחברה הכי טובה שלי הייתה להגדרתה האמא של המתחתנות בגיל 21

בשנה ב' בקורס אריגה בשנקר למדנו כיצד מלפפים חוטים על קרטון ביצוע כדי לקבוע את סדר החוטים שייכנס לנול התעשייתי. שעות ישבתי וארגתי חוטים מסודרים בצבעים מסודרים שייכנסו וייצאו במקומות הנכונים וכלום לא יצא לי טוב. עד שהגיעה סטודנטית אחת משנה ג' שאיני זוכרת את שמה ודחפה לתוך הנול שלי זרדים מלוכלכים מהחצר האחורית. ככה זה טוב,היא אמרה, רק אם תעזי לשחק ייצא לך משהו.

באותה תקופה אני הייתי רווקה לא עליזה והחברה הכי טובה שלי הייתה להגדרתה האמא של המתחתנות בגיל 21 , עם בעל מוצלח, ומשכנתא וחברים משעממים למוות , היא דגמנה זוגיות מאושרת וגררה אותי לברים בהרצלייה פיתוח כדי למצוא את הנבחר. את הנבחר לא מצאתי, אבל דייט סביר הציע שנצא יחד לפאב של קיבוץ בצפון. אני שונאת לנהוג, קבעתי בנחרצות, אני אנהג הוא ענה. היה דייט רע לתפארת אבל התנהגתי ממש בנימוס כדי שלא ישאיר אותי בצד הדרך אי שם והקפדתי לזרוק אותו רק כשהגענו חזרה עד סף דלת ביתי.

אחרי שבועיים התקשר בחור, מהקיבוץ,כבר שכחתי שדיברנו, הייתי מלאה תירוצים כרימון, החל מלונה פארק עם אבא שלי ועד שיעורי בית דחופים , המצאתי הכל. אבל החברה המחותנת לא הייתה מוכנה לשאת לבד את רוע הגזירה, היא ביטלה את כל תירוציי והתייצבה ללפף ערימות של חוטים על ריבועי קרטון להגשת העבודה בשנקר למחרת.

IMG_1925res

זה היה מאוד יפה מצידה ללפף במקום לעשות את שיעורי הרוקחות באוניברסיטה האישית שלה, מיותר לציין שבקורס הזה נכשלתי. אז ארזתי יפה את כל הריבועים ונתתי לה אותם למתנה אישית לכבוד הדירה החדשה.היא מצידה לא נשארה חייבת והחזירה לי את כולם בטקס גירושיה שמשמש ובא.

מאז כל שנה ניסיתי ללפף את החוטים שוב ושוב לכדי תכשיט מוקפד,אספתי את ערימות הריבועים, ניסיתי לשבץ אותם, לסדר אותם, להסתיר קשרים ולחבר. עד שסוף סוף הצלחתי. בפעם הראשונה אני יכולה בכנות להגיד שעבדתי עשר שנים על התכשיטים של הקולקצייה הבאה אותה אציג בתערוכת ה BIJOUX במוזיאון נורטון בפלורידה במרץ הקרוב.

התמונות המושלמות הן עבודתה של ג'ני ברסט צלמת בחסד Jennie barst

חולצה מעשה ידיה של אדוה ברונר Duende Fashion

JEN_4113aa_web

JEN_3981aa_web

 JEN_4078aa_web

———-><———-><———-><———-

רוצים לראות מה אני עושה? בואו לבקר באתר הבית שלי

רוצים לראות אותי לייב? מוזמנים לערוץ היוטיוב שלי

הכי הרבה אני אוהבת לעדכן את האינסטגרם שלי

והמתנות הכי שוות בחנות האטסי שלי

עינבר שחק
עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/