איך הכל התחיל… אימון אישי…שינוי קריירה ובכלל

מאמנת אישית ועסקית מנחת סדנאות להגשמה והעצמה

בחורה עם מחשב נייד

 

לפני קצת יותר משנה, ארוחת שבת עם חברים – שיחת בנות מתפתחת בצידו של השולחן, מה את עושה בימים אלו? מה חדש?

 אני מנחיתה פצצה -התפטרתי! מתחילות השאלות – למה? מתי? ומה עכשיו?

 כן, קשה להסביר לאנשים, שאחרי חמש שנים לצידה של משפחת נתניהו היקרה, ואחרי שנה וחצי בלשכת ראש הממשלה, כיועצת אישית לרה"מ. החלטתי לתת מעט לעצמי ולמשפחתי, במילים עדינות – נגמר לי הסוס!

אחרי שעניתי על כל השאלות והצלחתי לשכנע שהייטבתי עם עצמי, השיחה ממשיכה וגולשת לשיחת בנות טיפוסית. אחת מהבנות מספרת בלחש ודי בבישנות כי היא באמצע כתיבת ספר, הספר השני שלה! אבל היא תקועה, בשל העובדה שהיא לא מוצאת השראה בעיר מגורינו ובעיקר כי לדבריה היא "איננה עובדת" ולא יכולה להרשות לעצמה מה שכל אישה עובדת מרשה לעצמה….

ניסיתי להבין, לשאול ולחפור בלי סוף. ואחרי שיחה של כמעט שעה בנושא, היא מביטה בי ואומרת את חייבת ללמוד קוצ'ינג!

הארוחה הסתיימה. כל אחת פורשת לביתה עם תובנות מהדהדות שלא מרפות….

אחרי חודשיים – סגירת מעגל – אני וחברתי נפגשות לקפה של בוקר (כן ככה מתחילים חיי להראות – קפה של בוקר! מי היה מאמין…) המשפט הפותח של שתינו – "יש לי חדשות טובות!" אחרי חילופי נימוסין קלים היא אומרת: "זוכרת את הפגישה ההיא בארוחת שבת? – בזכותה מצאתי את הדרייב, וההשראה כבר הגיעה וכך סיימתי לכתוב את הספר!" 

ואני משיבה: " בזכות אותה שיחה נפלאה היום אני מתחילה לימודי אימון אישי!!!"

יצאתי בתחושה שהאינסטיקטים הטבעיים שלי יסייעו בעדי בלימודי האימון. לרגע לא חשבתי לפתח בכך קריירה, אלא בעיקר להעניק לעצמי מתנה. זו הייתה שנה נפלאה. במהלכה, למדתי והרחברתי אופקים בנושאים רבים ומגוונים, ילדתי את הילד הרביעי שלנו, לו הענקתי שם בעל משמעות ייחודית עבורי – יקיר! הילד הזה העניק לי מתנה יקרה מפז -חופש, דבר שלא חוויתי זמן רב.

עברו החודשים וחברים נוספים מתקשרים ומשתפים בהצלחות ובעיקר בהשפעה שלי עליהם, איזה כיף!

 הבנתי לאט לאט שאני בדרך הנכונה עבורי, שמצאתי את השביל שנכון לי – לסייע לאחרים לממש את הפוטנציאל האישי הטמון בהם, להביא עימי נסיון חיים עשיר, כך נרקם לו חזון שעליו ארחיב בהמשך…

מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלי בפייסבוק וללחוץ לייק:

http://www.facebook.com/4yourway

מלי אבן חן
אחרי שנים בפוליטיקה הישראלית יצאתי לעצמאות, כיום אני מלווה בני אדם במסע השינוי שלהם. מלווה מנהלים בתהליך קבלת החלטות ומלווה ארגונים וחברות, בשיפור מערכות יחסים, תקשורת בין אישית, ועבודת צוות מיטבית להשגת מטרות והצלחה. מהפוליטיקה הכללית לפוליטיקה הארגונית....