איך הכי טוב להסיר שיער בבית השחי?

בחורה עם מחשב נייד

רוצים ליהנות מבית שחי חלק משערות? בית שחי שעיר כלל אינו בא בחשבון אצל נשים. אם נמאס לכן להשתעבד לגילוח ושעווה שלא מביאים שום תוצאות ואת חושבת שהגיע המן שתעברי לשלה הבא ותתחילי גם את לחשוב על הסרת שיער בלייזר. הגעת למקום הנכון ולמסקנה הנכונה. כדאי תמיד להתחיל הסרת שיער בלייזר באזור קטן כמו בית השחי או מפשעה.


למה כדאי להתחיל תהליך הסרת שיער בלייזר בבית השחי?

  1. 1. מחיר. אזור בית השחי הוא אזור בעל שטח קטן. הסרת שיער מתומחרת על פי גודל האזור. הסרת שיער בבית השחי לא עולה הרבה כסף ולכן כדאי להתחיל עם בית השחי.
  2. 2. השיער בבית השחי נוטה להיות כהה ועבה יותר מהשיער בשאר חלקי הגוף. הלייזר מתביית בקלות על השיער בבית השחי ומביא תוצאות מצוינות תוך 3-5 טיפולים.
  3. 3. אזור בית השחי הוא אזור חשוף יחסית, בקיץ הישראלי כולנו לובשות גופיות ובית שחי חלק הוא שיפור משמעותי באיכות החיים ותחושת הנשיות שלנו.
  4. 4. בהסרת שיער בלייזר לעיתים נוצרים כתמי פיגמנטציה על העור בטיפולים הראשונים. אם יוצרו כמה כתמי פיגמנטציה זמניים בבית השחי זה לא יפריע לך.

הסרת שיער בבית השחי הוא אחד המקומות היותר פופולאריים, בעיקר עם הקיץ החם והארוך שיש לנו במדינת ישראל אף אחת לא רוצה לוותר על לבישת גופיות בחום הנורא של הקיץ, ולחשוף בית שחי שעיר זה פשוט לא בא בחשבון.

רוב הנשים מואסות בשימוש בסכין גילוח לאחר תקופה מסוימת כיוון שהשיער גדל זיפי ודוקרני לאחר הגילוח ויש גם את הפצעים האדמומיות והצורך לגלח שוב ושוב כבר ביום המחרת. זה נכון שאפשר

להסיר את שיער בית השחי גם בשעווה אבל מי רוצה לחכות שהשיער יגדל מספיק כדי להשתמש בשעווה ומי מסוגל בכלל לעמוד בכאב שכרוך בשעווה.

הלייזר הוא אחד הפתרונות היעילים ביותר להסרת שיער בבית השחי. מכשיר הלייזר משמיד את השערה מהשורש ומונע ממנה לצמוח שוב. לאחר מספר טיפולים קצרים, יחד עם מספר מצומצם של טיפולי מעקב שיפטרו מכל מחזורי הגדילה השונים תוכלי ליהנות מבית שחי חלק.

מעוניינים לקרוא עוד על שיטות נוספות להסרת שיער? המשיכו לקרוא את המדריכים הנוספים באתר. בנוסף לאינפורמציה חשובה תוכלו ליהנות מטיפים והמלצות אשר יסייעו לכם להחליט איזה שיטת הסרת שיער מתאימה לכם ביותר.