איך הוא שר!

האם יתגלה הסוד הגדול שסירשה (6)הנה נצר ליצורים מופלאים, היכולים להפוך לכלבי ים ולהם כוחות קסומים.? האם היא ואחיה שברחו מבית סבתם ויצאו למסע הארוך ישובו לביתם?והאם בדרך יצליחו לגבור על הכוחות האפלים?לשחרר את הפיות? ולהציל את היצורים המיתולוגים הכלואים.ושאלת השאלות האם תתחיל סורישה לדבר? הכל בסרט האנימציה המופלא שעוד לא נראה,והיה בין המועמדים לאוסקר. אצלכם על המסך במוצאי פסח.

באדיבות יח"צ yes
 התמונה של ‏אילנית סאנגיטה שחר‏.
עוד לא נפרדנו "ממואנה",וכבר מאיים סרט האנימציה "שירת הים" להפוך לדבר הבא.
במסגרת פסטיבל הקולנוע, בבכורה ארצית ובלעדית!!שדר ערוץ  yes3  ב11.4 את סרטו של הבמאי  טום מור ,(אירלנד 2014) עטור השבחים "שיר הים" | Song Of The Sea
הסרט שזכה לפרסים רבים, כולל מועמדות לפרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר, והוכתר על ידי המבקרים ובצדק ,כאחד מסרטי האנימציה היפים ביותר שנוצרו אי פעם.
אי לכך עורו בני ה6 ועד מי שרוצה להיכנס ולצלול להרפתקה קסומה ,שכוללת בתוכה הרבה מים,צבעים גלים הרפתקה מרתקת,וילדים שאינם מתיילדים ואבא ,עם סבא וסבתא ,קצת משונים ,שכשאתה צולל ונסחף אל גלים קסומים של צבע,באנימציה שמעולם לא צפית בה,אתה מבין שיש כנראה דברים כאלה במעמקי הים. סיפור קסום, מרתק. הרפתקה הכוללת ים, גלים, וסיפור מרתק  באנימציה שעוד לא נראתה . משום מה גם אתה נסחף , ומרגיש כי היד כאילו נוטה לצבוע את גלי הים , ויצורי המים במכחול דמיוני , להוסיף יחדיו עוד טיפת צבע ליופי מסביב .
תקציר: ביום הולדתה השישי של סירשה המתגוררת באי קסום עם אביה,ואחיה הגדול ( והאחראי מאוד)מגיעה סבתה המשונה. סירשה בת השש עדין לא מוציאה מילה מפיה. הסבתא מחליטה לקחת את הילדים לגור אתה בעיר, כדי להעניק  להם חינוך כפי שהיא מוצאת לנכון.
הסוד הגדול הוא שסירשה הנה נצר ליצורים מופלאים, היכולים להפוך לכלבי ים ולהם כוחות קסומים. זמן קצר לאחר שהם מגיעים לעיר, בורחים סירשה ואחיה מביתה של סבתא ויוצאים למסע הארוך בחזרה לבית, כאשר בדרך עליהם להתמודד עם כוחות אפלים, לשחרר את הפיות ולהציל את היצורים המתולוגים הכלואים.ה אם תתחיל סורישה לדבר?האם ישובו הילדים מהמסע הארוך? ומה יעלה בגורל הכוחות האפלים?.
התמונה של ‏אילנית סאנגיטה שחר‏.
 שירת הים .
ערוץ: yes3,  מועד שידור: שלישי, 11/4, בשעה 22:00
במאי: טום מור, אירלנד, 2014
קולות: ברנדן גליסון, דיוויד רואל
שירת הים "שלישי 11.4 (מוצאי פסח) בשעה 22:00 בערוץ yes3
ובכל עת שתרצו בספריית "24/7 סרטים חינם" ב-yesVOD