איך גיליתי שאני אשת קריירה?

בסופ"ש אחד נזכרתי בדרך הארוכה שעברתי, בעסק שלי שצמח לאט ובטוח ובמה שחשוב באמת בדרך לקריירה מספקת

בחורה עם מחשב נייד

לאחרונה נתקלתי במשפט בספר 'אוקטובר שלי' שהולך כך : אדם מתבגר באמת רק כאשר הוא מסוגל לראות את הוריו מן הצד כאנשים מורכבים עם קשיים וחולשות. זה משפט ששמעתי כבר כמה פעמים בחיים בווריאציה כזו או אחרת. אחרי עשור שבו אני מתפרנסת אך ורק מליווי של אנשים במכירה של נדל"ן או רכישה של נדל"ן למגורים, אני יכולה להעיד שהמשפט הזה תקף גם בקריירה.

sun

בעבר, כשמילאתי תפקיד פיננסי בבנק אמריקני, עבדתי בצמוד למייקל, יועץ השקעות בכיר. הוא היה ונשאר חבר יקר. בכל פעם שלקוח לא רכש ממנו מכשיר פיננסי או החליט שלא לעשות עמו עסקים, הוא היה נכנס למשרד שלי כרוח סערה ומביע את תסכולו בקללות ועצבים. קורה שלקוחות לוחצים ידיים על קיום עסקה ובסופו של דבר נסוגים ממנה, אבל מייקל מאמין שמפגש עם פעיל דאעש קיצוני על חומוס רווי סלמונלה הוא גורל שראוי ללקוחות כאלה.

אני חושבת שמדובר קודם כל בבני אדם. עסקאות נרקמות, מבשילות ולעיתים גם נופלות. זה טבעו של העסק שלי, שלגמרי נשען על קבלת החלטות לא רציונלית בהכרח. בתחילת הדרך, הייתי לוקחת מאד קשה מקרים שבהם עסקאות לא התגבשו לחוזה מכר והתנדפו לחלל האוויר. אירועים מסוג זה הרסו לי חופשות משפחתיות בארץ ובעולם, השפיעו על יחסי עם הקרובים לי, וליוו אותי 24/7. היום המצב שונה לחלוטין. אני יכולה בהחלט לטפוח לעצמי על השכם ולהרגיש עצמאית, בטוחה בעצמי ומקצועית יותר מאי פעם. כשהוזמנתי להתנסות במשפחתית הקומפקטית של וולוו ,V40, לא הבנתי כל כך על מה המהומה. ידעתי שוולוו הוא מותג יוקרתי אבל בחיי שהופתעתי לגלות רכב מעוצב, כזה שמשדר עוצמה ויוקרה ממש כמו רכב מנהלים ועם שלל פיצ'רים וגאג'דטים שמוסיפים לו לפאסון. הוא אמנם מוגדר כרכב משפחתי אבל בשבילי הוא לגמרי הרגיש כמו רכב מנהלים יוקרתי שהולם למדי את המקום הבטוח שהגעתי אליו בקריירה שלי.

אשת קריירה אמיתית

כשהגיעה המכונית השבדית השחורה, כבר ידעתי להבחין בכמה מעלות ברורות, ולדעת שהיא לא דומה למכוניות ה"רגילות" שנהגתי בהן כל חיי, שלא מדובר בעוד רכב משפחתי. העיצוב עדין ומודרני, מרווח למדיי מאחורה כמו שהעידו דור ההמשך, גם המושבים הקדמיים היו נוחים במיוחד. תא המטען, נראה גדול. ,מערכת המוליטימדיה מרשימה ועוצמת הסאונד גרמה לי להרגיש כמו דמות בסרט בעת הנסיעה. בעת הנסיעה הופתעתי עד כמה תחושת השליטה והיציבות על הרכב מורגשת ומצד שני הוא ממש שט על הכביש בקלילות ונתן לי תחושת בטחון ושקט שחשובה, לדעתי, לא פחות מלשדר יוקרה ומעיצוב סקסי –  מתוקף המקצוע שלי, לא פעם היום שלי מלא בפגישות מרוחקות ממקום מגוריי, אני גם אמא, כמובן, שלא פעם מסיעה את הילדים לחוגים, לצופים, לחברים. לכן אני חייבת להיות בטוחה שאני נוהגת ברכב אמין שמשדר לי תחושה של בטחון ובטיחות. הוולוו V40 בהחלט עונה על כל הדרישות שלי מרכב.

ימי ההתנסות, שהתחילו בסקפטיות קלה התחלפו מהר מאוד בתחושת ביטחון, וגם בהרבה מחשבות על הדרך שעשיתי, על האמונה שפיתחתי בעצמי ועל העסק שבניתי במו ידיי. דווקא מכונית המנהלים המרשחוגרת מוקטןימה הזאת הזכירה לי שלפני שאני מנהלת, עצמאית ובעלת עסק, חשוב לי לשמור על יחסי אנוש ואווירה טובה, זה מה שהופך אותי לאשת קריירה אמיתית.

ronitrubin
זה לא פשוט להגדיר אותי בכמה מילים, שלא אפספס משהו חשוב...אוהבת את המילים. עוסקת בנדל"ן למגורים באופן עצמאי