איך בעזרת יכולת הקשבה של בלש וטיפול טבעי, נולד תינוק

אינטואיציה נכונה, קשב עמוק, תהליך מתאים והנחת ידיים- והקסם קורה !

צילום: מאיה חבקין

כשהייתי קטנה חלמתי להיות וטרנרית, לא יכולתי לראות חיה פצועה או לשמוע יללות כאב.

עברו השנים ואיתן התחלפו החלומות, אבל איכשהו, תמיד הייתי שם בתפקיד ה-מטפלת, זאת שעוזרת, זאת שבאים אליה לאוזן קשבת ולהתייעצות- בתיכון, בצבא ובאוניברסיטה.

באוניברסיטה למדתי מדעי ההתנהגות וחלמתי להיות פסיכולוגית ילדים.

אחרי האוניברסיטה, נסעתי לטיול למזרח, שם נחשפתי לתורות ריפוי אלטרנטיביות וכשחזרתי לארץ היה ברור לי שזה הכיוון שלי- והתחלתי ללמוד הומאופתיה קלאסית !

אודה על האמת, לא ממש ידעתי מה זה, אבל האינטואיציה  (הטובה) שלי כיוונה אותי לשם.

הלימודים העיפו לי את הראש, היה מרתק להבין שמה שאנחנו חווים בעולם הפיזי כמחלות או סימפטומים, הוא ביטוי עמוק יותר למה שמתרחש ברמות הנפשית והרגשית.

ממש בסמוך לסיום לימודיי, הגיעה אליי לקליניקה בחורה צעירה.

היא מספרת שהיא נשואה מספר שנים, אך לא מצליחה להיכנס להריון. היא מספרת שבעלה לוחץ עליה מאוד ללכת לטיפולים רגילים והיא רוצה דווקא טבעי.

אני מבקשת שתספר לי על עצמה, מה מנהל אותה, מה מרגש אותה?

היא מספרת את סיפור חייה, ואני מקשיבה בעיקר למה שנאמר מתחת לפני השטח, כי שם בעצם הסיפור האמיתי;  לא תמיד מה אנחנו מספרים, אלא מה אנחנו לא מספרים, מה אנחנו מנסים להתמודד אתו והוא מרים ראש ושולח סימפטומים לכל מיני כיוונים ואני מנסה להבין את הקשר ביניהם.

היא מדברת ואני לומדת על  אורח החיים שלה, על תכונות האופי שלה.

אבל מה הקשר, בין בעיית הפוריות ותכונות אופי?  ולמה זה חשוב בכלל?

אני רואה קודם כל האדם שמגיע אליי, מה הדברים שמיוחדים רק לו, מה המנגינה שלו. מה מניע אותו? מה מפריע לו בחיים? כי שם מצוי כל הסוד והמפתח לתרופה הנכונה. הסימפטומים הם רק דגל שהגוף מרים בכדי שנדע שיש בעיה מתחת לפני השטח.

אני כמו בלש, מקשיבה היטב ומנסה להבין, באיזה חוט למשוך כדי שכל התמונה תתגלה בפניי.

רשמתי לה תכשיר הומאופתי ויצאנו ביחד לדרך חדשה, כשהמטרה- תינוק.

אחרי מספר חודשים אני מתבשרת לשמוע שהיא בהריון ! טבעי !

עוברת בי צמרמורת של התרגשות, איזה שמחה.

בדרך היו כמה מהמורות שהיינו צריכות לעבור אותן, דלקת בדרכי השתן והפלה בעקבותיה, אבל אני לא מוותרת בקלות וממשיכים בטיפול, כי אני מאמינה בדרך הזאת ויודעת שאנחנו בכיוון הנכון.

איך אני יודעת זאת?

הומאופתיה היא רפואה הוליסטית (מקיפה את כל הרבדים), אמנם היא באה בגלל בעיית פוריות אך תוך כדי הטיפול ההומאופתי, כאבי הגב שהיו לה נעלמו, דלקות הגרון מהן סבלה מגיעות בתדירות פחות גבוהה, ובעיות העיכול- היא כבר שכחה מהן.

אחרי 8 חודשים נוספים היא שוב מבשרת לי שהיא בהריון, הפעם זה קורה- יש לנו פרי בטן ואני מקבלת הזמנה לברית- של הבן הבכור. בוודאי שהלכתי !

זה היה התינוק הראשון (שלי) שהגיע לעולם בעקבות טיפול הומאופתי בקליניקה שלי, התרגשתי כאילו אני ילדתי אותו.

על שולחני בקליניקה מונחת תמונה עם הקדשה מרגשת שקיבלתי ממנה:

"רונית, את מה שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לסדר במשך שנים,

השגנו איתך ! הוכחת לנו שההומאופתיה עובדת

ובעזרתך ומסירותך הגענו למטרה המיוחלת וזכינו באביתר,

אינסוף תודות "

ההקדשה שאותי מרגשת
ההקדשה שאותי מרגשת

ובימים פחות ורודים ההקדשה הזאת מזכירה לי למה אני עושה מה שאני עושה, וזה ממלא אותי דרייב לעזור לעוד אנשים, להפחית כאב, לפנות מצוקה ולרכך את תלאות החיים.

תמיד אהבתי לקרוא ולצבור ידע ,ההתרגשות ללמוד משהו חדש היא ממכרת, אבל יותר משמח ומרגש אותי שתהיה לי היכולת להיעזר בידע הנכון בזמן הנכון לעזור לשחרר כאב, מצוקה או מחלה.

לפני יותר מחמש שנים נחשפתי לשיטה שעשתה לי עוד סיבוב בראש.

כבר ידעתי  על הקשר בין גופ-נפש,  אך דרך הגישה לתודעה למדתי שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו דרך נקודות המבט שלנו ודרך ההסתכלות שלנו על החיים, דרך המחשבות והתודעה שלנו.

אז אם אנחנו יוצרים את המציאות שלנו, האם נוכל לשנות אותה אם נשנה את נקודת המבט שלנו?

כן ! וזה הימם אותי !

למדתי עוד ועוד קורסים כיצד ניתן לשנות בעיות פיזיות, רגשיות ונפשיות כשאנחנו משנים תבניות חשיבה, אמונות מגבילות ובעיקר את האנרגיה שאיתה אנחנו נושמים, חולמים ומתנהלים בחיים.

כיום אני מטפלת, מאמנת ומנחה קורסים לתודעה, המפורסם ביניהם הוא אקסס בארס– 32 נקודות קסם בראש, שמפוגגות כמו בקסם מלא רעש ועומס מהראש, משנה את המטען האלקטרו מגנטי של המחשבות שלנו.

סשן אקסס בארס מרגיע, מבריא ומשמח
סשן אקסס בארס מרגיע, מבריא ומשמח

השילוב של הומאופתיה, אהבתי הראשונה והתהליכים האנרגטיים התודעתיים מאפשר לי לעזור במקרים בהם לא הצלחתי בעבר.

עם ההתפתחות שלי גם העסק שלי השתנה והוא נקרא- בדרך הבריאה (בריאות ובריאת מציאות)

השליחות שלי היא ללוות א.נשים בדרך הבריאה לשמחה וחופש ובעיני, בריאות היא- החופש ממגבלות פיזיות, נפשיות, רגשיות ומעל כולן מחשבתיות. וכשאנחנו בריאות אזי גם השמחה יכולה להגיע ביתר קלות.

וזה מה שמרגש אותי ונותן לי את הדרייב- ליצור, להבריא, לאמן, להנחות, ולוות בדרך הבריאה

________________________________________________________________________________

אני מלווה נשים בכל מעגלי החיים– נערות, נשים, גיל המעבר: דימוי עצמי, בעיות אכילה, בעיות מחזור, חרדת בחינות, פוריות, שחלות פוליציסטיות, בחילות והקאות בהריון, גלי חום, בעיות שינה, פחדים וחרדות, דכאון ועוד.

אני עובדת עם תינוקות וילדים- בעיות התפתחות, דלקות כרוניות, בעיות שינה, פחדים וחרדות,  בעיות נשימה ועור, בעיות קשב ורכוז, בעיות רגשיות והתנהגותיות ועוד.

 

אם אתם מחפשים פתרון בדרך טבעית, ידידותית ומכבדת את האדם אני כאן בשבילכם,

רונית קדם

 052-8882802

באתר שלי: https://www.ronit-kedem.co.il/

בפייסבוק:  https://www.facebook.com/ronit.elya.kedem

רונית קדם- בדרך הבריאה הומאופתיה ושאר קסמים
ברוכים הבאים בצל קורתי, שמי רונית קדם, אני בת 57, אם חד הורית יחידנית לנערה מדהימה, שהיא פרי הלב שלי.אני הומאופתית קלאסית כמעט 20 שנים, זה חלק מההגדרה שלי וממהותי, היות וההומיאופתיה שינתה את חיי ואת הדרך שבה אני מתבוננת על החיים. החיים הם אנרגיה, גל של התרחשויות שחלקם אנו רואים וחלקם סמויים מן העין, אך עשויים להשפיע עלינו לא פחות. לחלקם אני קוראת קסמים- שינוי פאזה, מטאמורפוזה.. וזה מה שאני משתדלת לעשות בקליניקה, ללוות אנשים, אשר בחרו בשינוי, להקל עליהם את הדרך- דרך הבריאה- בריאת מציאות.אני עובדת עם נשים בכל מעגלי החיים- מגיל נערות ועד גיל הזהב ובעיקר, בעיקר מחוברת עמוק לנשים שמעוניינות להביא פרי בטן ונתקלות בקשיים כאלה ואחרים. אספר בענווה ובהודיה עמוקה שיותרר מ-10תינוקות נולדו בעקבות טיפול הומאופתי בקליניקה שלי. אותי זה מרגש בטירוף !אני עובדת עם ילדים ואנשים שחווים תסכול ממה שהרפואה הקונבנציונלית קוראת " בעיית קשב ורכוז", לעשירות דעתי, זאת אינה בעיה, כי אם דווקא שם העוצמות והחוזקות של האנשים הללו, שם הייחודיות שלהם. אני עוזרת להם להתחבר לעוצמות וליכולות המיוחדות שלהם ולשנות את התפיסה ואת הדימוי העצמי שלהם, משם הכל מתחיל- מהי נקודת המבט בה אנו מסתכלים וחווים את המציאות.בשנים האחרונות התחברתי לעוד מיני קסמים, תהליכי מגע אנרגטיים שהם מרפאים ומחוללים שינויים עמוקים. אני משלבת אותם בקליניקה, מקשיבה, מתאימה, מדייקת לכל אחד את התהליך שהגוף שלו יפיק ממנו את המיטב והמירב ויצעיד אותו לשינוי המיוחל.ס'ליניקה שלי אפשר לקבל יעוץ הומאופתי , סשנים של מגע מרפא, כמו כן, אני מנחה קורסים להתפתחות אישית, ומאמנת אנשים לחיבור לעצמות שלהם והפועל היוצא- אנשים יותר שמחים ומאושרים.רוצים גם?שמחה להיות עבורכם,רונית קדם בדרך הבריאה לשמחה וחופש ממגבלות 052-8882802