איך בסוף בכל זאת התחתנתי

בחורה עם מחשב נייד

בכל הגלגולים הגאוגרפים ועסקיים שעברתי בחיי הכרתי המון בחורות ונשים חכמות, מוכשרות, משכילות, יפות ו…רווקות.
יש כאלה שכמהות להתחתן, יש כאלה שזה לא בראש מעיניהן, חלקן בדיכאון,חלקן שמחות ומאושרות עם הלבד שלהן ויש את אלו שתמיד אומרות תודה על מה שיש.

תמיד השאלה שעומדת באוויר היא למה? איך בחורה כזאת לבד? כמובן שגם החברה המשפחה והחברים לא תמיד עוזרים. שואלים שאלות, מביטים בספקנות וידוע הדבר שהסביבה לפעמים מעדיפה אותנו
גרושות עם ילדים – כך לפחות יש לנו חותמת על "נורמליות" או שאת פשוט "מסכנה" כי לא הצליחו לך חיי הנישואים.

עד גיל 36 הייתי אחת מהרווקות. אמנם הייתי בקטגוריית התודה על מה שיש אבל עדיין, לפעמים הציק לי שאף אחד לא מצפה לי בסופו של יום, היו רגעי בדידות,כמהתי לרומנטיקה ואהבה ומה שהכי הפריע לי זה חוסר הידיעה- האם אבנה משפחה אי פעם? האם אזכה לאהוב ולהיות נאהבת? האם מישהו ירצה להוריד את הירח בשבילי?
ובגיל הזה אנחנו כבר מיושבות, יודעות מה אנחנו רוצות מעצמנו ואף יוצרות שבלונה מדויקת של מי הגבר בשבילנו.
גם אני, שלא במודע יצרתי לעצמי את השבלונה ומבלי לשים לב שמתי חומה ביני ובין כל גבר שלא נכנס לתבנית שיצרתי לעצמי בראש.

דניאל, בעלי, נכנס לחיי בשרשרת טעויות מביכות. עבדנו יחד, לא הסתדרנו כלל, הייתה תקופה שממש לא יכולנו לסבול אחד את השניה ואז מה אומר ומה אספר, מבלי לפרט סוג של נכפה עלינו להיות יחד. כאילו יד אלוהים כיוונה אותנו להתחבר ובשלב מאוחר יותר להתאהב.
ודניאל, מה לעשות לא היה קרוב לשבלונה שיצרתי לעצמי בראש. גבר חלומותי עמד מול עיני ולא ראיתי את זה. בהתחלה, זה היה עוד קשר ידידותי, סתם להעביר את הזמן, לא להיות לבד. מבלי לשים לב התחלתי להתאהב וכמובן שלא הבנתי את זה. לקחתי אותו לשיחה רצינית והזהרתי אותו שלא יקשר אלי יותר מידי כי זה לא זה. "כל הפוסל במומו פוסל"
השלכתי עליו את הרגשות שלי.

התאהבתי. מבלי לרצות מבלי לשים לב. הסתבכתי עם עצמי. התערערתי. הוא כל כך לא בשבילי, הוא כל כך לא מתאים לי… כאילו מה??? לאט לאט עם שינוי תודעתי ועבודה שלי עם עצמי (ללא קשר אליו) דברים התחילו להשתנות ולזוז לכיוון חיובי. למדנו להכיל, לקבל האחד את השניה, השפה בינינו השתנתה וחל מפנה חיובי ביחסים שלנו. גיליתי מולי את גבר חלומותי וכל מה שחשבתי שידעתי התנפץ לנגד עיני.

מסתבר, שכל חיי חיפשתי משהו לא נכון לי, לא מתאים לי.
ובסוף מצאתי את שאהבה נפשי ❤️
מקווה שהצלחתי להעביר את המסר שלי לנשים שמחפשות בן זוג ואהבה ולא מוצאות. תייגו כאלה אולי נצליח לשנות תודעה של עוד נשים.דבי חתונה