איך בוחרים מטפל בדיקור סיני?

איך בוחרים מטפל בדיקור סיני

בחורה עם מחשב נייד

מחפשים מטפל בדיקור סיני לסדרת טיפולים? כאן תוכלו למצוא הסבר מפורט אודות הקריטריונים החשובים ביותר שיביאו אתכם אל מטפל מומלץ, מקצועי ומוצלח. ההחלטה להתחיל בטיפולי דיקור סיני היא החלטה שתביא עמה השפעה חיובית על הגוף והנפש. מטפל בדיקור סיני יוכל לסייע לכם בהרבה בעיות פיזיות, מנטליות, הקלה על כאב, תמיכה בתהליכי ריפוי, התמודדות עם אלרגיות או בעיות פוריות ועוד.

המלצות של מטופלים קודמים

אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות על המטפל ממישהו שאתם סומכים עליו – עשו זאת. חפשו בין החברים והמכרים מישהו שטופל לאחרונה אצל מטפל בדיקור סיני באותו התחום. כדאי לקבל המלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם, כאלו שיעבירו לכם מידע מפורט ואין להם כל אינטרס אחר פרט לעזרה לחבר.

תחושת הבטן שלכם

לאחר שקבלתם המלצות על מטפל בדיקור סיני כדאי לכם לשוחח עם המטפל ולבחון את התקשורת שלכם עמו ואת תחושת הבטן שלכם. המטפל הנכון בעבורכם ישרה אווירה נעימה ויגרום לכם להרגיש שהוא מבין אתכם, יכול לעזור לכם ואתם תוכלו לסמוך עליו.

איזו הסמכה יש למטפל?

מטפל בדיקור סיני כדאי לבחור בראש ובראשונה על פי ההכשרה שלו. חשוב לשאול כל מטפל בדיקור סיני בו אתם מעוניינים כמה שנים הוא למד? אלו תעודות יש לו? היכן הוא למד? כדאי לבחור מטפל שלמד לפחות 4 שנים במכללת מוכרת עם תוספת של קורסי העשרה.

הניסיון של המטפל

אחד הקריטריונים החשובים ביותר בבחירת מטפל בדיקור סיני הוא הניסיון של המטפל. ככל שהמטפל יותר מנוסה כך גדל הסיכוי שהוא כבר נתקל במקרים דומים לזה שלכם ויוכל לעזור לכם. ההמלצה היא על מטפל שדיקור סיני הוא העיסוק העיקרי שלו. חשוב לשאול את המטפל באופן ספציפי האם יש לו ניסיון בטיפול במקרים דומים והאם הוא הצליח בעבר לסייע למטופלים עם בעיה רפואית זהה.

זמינות התורים

אם אתם מעוניינים להתחיל בטיפול בהקדם האפשרי חפשו מראש מטפלים שיש להם תורים פנויים ויכולים לקבל אתכם עוד השבוע. עליכם לשים לב לשעות הפעילות של המטפל ולוודא שהן מתאימות לכם.

המיקום של הקליניקה

לרוב, טיפולי דיקור סיני ניתנים במתכונת של סדרת טיפולים כך שיהיה עליכם להגיע אל הקליניקה אחת לשבוע במשך מספר חודשים. אם תבחרו מראש קליניקה נגישה מבחינת תחבורה שנוח לכם להגיע אליה – הסיכויים שתתמידו בטיפול גדלים באופן משמעותי. במידת האפשר כדאי לבחור קליניקה בקרבת מקום העבודה או הבית עם חנייה חינם זמינה באזור.

דיקור סיני. מטפל בדיקור סיני
דיקור סיני. מטפל בדיקור סיני

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/