איך בוחרים ומתכננים מטבח? "סמגל קונספט" מספקת כלים לבחירות נכונות

בחורה עם מחשב נייד

P1000643

השבוע הוזמנתי להתארח בסדנה מיוחדת שיזמה "סמגל קונספט" ללקוחות פרטיים ממצפה אביב, הבונים את בתיהם. מטרת הסדנה הייתה לתת בידי התושבים כלים שיעזרו להם לעשות בחירות נכונות בעת תכנון המטבח. לדעתי, רעיון מצוין ומבורך. כמה חבל שלפני שעשיתי את השיפוץ במטבח לא עברתי סדנה דומה שבוודאי הייתה עוזרת לי בחשיבה ובשימת לב לפרטים חשובים במטבח.

P1000645

ב"סמגל קונספט" הבינו שחשוב מאד לתת בידי הלקוח כלים שיעזרו לו לתכנן את מטבחו באופן אופטימלי , גם אם יחליט לא לרכוש את המטבח בחברתם ולכן יזמו את הסדנה. שני רוזן, מנהלת הלקוחות של החברה סיפרה לנוכחים אודות החטיבות בקבוצת סמגל ושיתופי הפעולה ביניהם המאפשרים עיצוב מטבח תוך הגשמת חלומו של הלקוח. לאחר מכן שמענו את הרצאתו של ארז מחברת בלורן המייבאת את פרזול בלום ומספקת את פתרונות הפרזול למטבחי סמגל.

אז מה חשוב שתדעו כשאתם עומדים לתכנן מטבח? ארז אומר שחשוב מאד לדעת מראש מהם הדרישות שלכם ע"פ סגנון החיים. מטבח מורכב מ- משטחי עבודה, מכשירי חשמל, ארונות עליונים ותחתונים, מסילות, חומרים. רובנו חושבים רק על העיצוב ו"שיהיה יפה" ופחות נותנים את הדעת לפונקציונליות, לנוחות ולאחסון. חשוב שנדע , למשל, מה גובהם של הסירים, כדי להתאים את גובה הארונות. חשוב שנדע איך לנצל במקסימום את החללים במטבח. איך לשלב בין עמדת הבישול, לעמדת האחסון. איך למצוא פתרון לחלל קטן ולדעת שיש גם דלתות הזזה מעוצבות שנותנות לכך פתרון. איך לבחור בחומרים המתאימים. איך לבחור ידיות. מהם הטרנדים החדשניים. מהם האפשרויות השונות לאחסון חומרי מזון. ועוד כהנה וכהנה סוגיות שיש לתת עליהם את הדעת ולמצוא להם פתרונות מתאימים וייחודיים למטבח שלנו.

P1000641

-לבנה11-e1434871179501[1]

סמגל קונספט הוקמה על ידי גבריאל סייג ב-1969כחברה לייבוא ושיווק מוצרי חשמל למטבחים. השלב הבא שלה היה – תכנון ועיצוב מטבחים. ב-1994 השיק ערן סייג, בנו של גבריאל את תצוגת המטבחים הראשונה ומאז התפתחה החברה וצמחה לחברה מובילה ומוכרת בענף המטבחים. המפעל בן 3,000 מ"ר משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ולחברה 2 אולמות תצוגה בהרצליה פיתוח ובחיפה. בחברה מייצרים 10 מטבחים מדי יום בנוסף יש להם חטיבה לייצור חדרי ארונות – "סמגל ספארק". וחטיבה למוצרי חשמל איכותיים ומובילים- "סמגל אליט". החברה מתגאה באיכות מטבחיה, בעיצוב הייחודי לה ובאמינות.

P1000646

big_164_desc3[1]

בצילומים- פתרונות אחסון בחדרי ארונות של סמגל.

מנהלת השיווק- נעמה רוזמן הרטל- הציגה לפניי מפרט הטבות שינתן ללקוחות פרטיים בעת רכישת מטבח ואני יכולה לומר לכם שמדובר בהטבות משמעותיות ובמתנות יקרות ערך בהתאם לסכום הרכישה.

כדי להתרשם להלן הלינקים של אתר החברה. שווה מאד לבקר.

אתר חברת סמגל

סמגל אליט- לדברי חשמל

 

 

Iaffa Gavish
כותבת על נושאים מגוונים. הצגות, ספרים, אוכל, מסעדות ולייף סטייל. תמצאו כאן את היומיומי, את שעות הפנאי ואת ההנאות הקטנות של החיים.