איך את מעדיפה את המגע?

בחורה עם מחשב נייד

כל מי שקיבלה אי פעם עיסוי מכירה את השאלה הסטנדרטית: את מעדיפה מגע רך ומלטף או מגע עמוק וחזק? השאלה הזו אמנם חשובה למטפל כדי להתחיל מנקודת מוצא מותאמת למטופלת, אולם בעיסוי בכלל ובעיסוי ארוטי בפרט יש לדעתי חשיבות גדולה ליכולת של המעסה לחוש את מי שמקבלת את העיסוי ולהתאים את סוגי המגע השונים למצבה.
בשבילי כמעניק העיסוי, התאמת סוגי המגע השונים ללקוחה תלויה לא רק בהעדפה ההתחלתית שלה, ואף לא רק במשוב שאקבל ממנה במהלך העיסוי (שחשיבותו גדולה ואני קשוב לו בהחלט). לקוחה יודעת בדרך כלל לתת משוב על מגע שהיא פחות אוהבת ובהינתן משוב שכזה אני מיד משנה את סוג המגע, אך מה לגבי מגע שהיא עשויה לאהוב וטרם הכירה? אני מנסה תמיד לחוש את המטופלת ולהבין להיכן נכון לקחת אותה בצעד הבא. לעתים יש צורך במגע רך ומרגיע, מגע שמאפשר להרפות, לבנות ביטחון, לשחרר את הראש כמו גם את איברי הגוף, ובחלקים אחרים של העיסוי המגע עמוק יותר או אינטנסיבי יותר ומטרתו להמריץ, לגרות, להעצים את העונג. בתוך המרחב הבטוח שנוצר ובמסגרת הגבולות שהוגדרו, יש מקום גם למגע מפתיע. בכל פעם שאני משנה את סוג המגע אני מקשיב. ההקשבה היא לא רק עם האוזניים (נשימה, אנחה…) אלא גם עם שאר החושים: איך הגוף מגיב, האם הוא מתכווץ או נרפה, האם האזור בו אני נוגע מתחמם יותר מהאזור הסמוך לו, האם השרירים מזמינים עוד מהמגע הנוכחי או מתנגדים לו… ועוד שלל סימנים שעוזרים לי ולך לקחת את המפגש למקום של חוויה ייחודית.
אני אוהב את הרגע הזה שלקוחה אומרת לי בסוף העיסוי שנגעתי בה באופן שהיה לה חדש, לא מוכר, ושזה הסב לה עונג. בסופו של דבר השאלה המקדימה על סוג המגע היא כאמור – רק נקודת מוצא. משם זה כבר טיול סקרני ומרתק…

* קיבלתי אתמול פניה ממישהי שקראה את הבלוג ושאלה שאלה נהדרת על גבולות (אכתוב על כך פוסט נפרד בהמשך). בשיחה שהתפתחה היא כתבה לי: "התלבטתי אם לכתוב לך את השאלה כתגובה בבלוג והעדפתי מטעמים מובנים לפנות אליך בפרטי… אני בטוחה שיש עוד נשים כמוני שהיו שמחות לקבל עוד מידע אבל לא נוח להן להיחשף בתגובה פומבית בבלוג"  > ובכן התשובה שלי אליה ואליכן הקוראות: אפשר לפנות אליי בפרטי בכל שאלה או התלבטות הקשורה לעיסוי הארוטי. אעשה כמיטב יכולתי לענות בצורה גלויה ומפורטת, ואולי מדי פעם גם ארכז שאלות חשובות בפוסט מיוחד בבלוג, ללא ציון שם כמובן. מוזמנות לשלוח סמס או ווטסאפ/טלגרם אליי לטלפון 058-4472766 ואגיב בהקדם.

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766