איך את מוותרת על כל הטוב הזה?

ממקום של פחדים שניהלו את חיי, החזרתי המושכות לידיי – להגשים את השליחות שלי. וכעת, אני שם כדי לעזור לבעלי עסקים לעשות זאת בדיוק

Image by Sarah Richter from Pixabay

עד לפני כ- 3 שנים הייתי עורכת דין בכירה. 11 שנים עבדתי באותו מקום. מהרגע שהגעתי לעיר הגדולה, ועד שהפכתי אמא ל-2 שילבתי קריירה מפוארת, וכל היום רצתי מעסקאות מטורפות לחוגי ג'ודו.

אנשים מדהימים שעבדתי איתם ולצדם. למדתי באמת המון בעריכת דין, במשאים ומתנים, באנשים. עוד משהו שלמדתי- שלקוחות האלו שיש להם באמת הרבה כסף, הם תמיד "עובדים" במה שיוצר אצלם את הברק בעיניים. קודם כל הם נהנים, אח"כ הם תורמים לעולם באמצעות זה, ורק אז מרוויחים הרבה כסף. ככה פשוט. אף אחד מהם לא חי מסופשבוע לסופשבוע. מחופשה לחופשה. ומחכה שהחיים שלו יגמרו.

ברגע שהאסימון הזה נפל לי, כבר לא יכולתי יותר להתכחש לו. לקח לי עוד כמה שנים להתבשל בזה. עוד כמה שנים לפעול עם הפחד, ואז הודעתי לעולם – שאני פורשת. הלם. דממה."לאיזו כת היא הצטרפה שהיא עוזבת עבודה כמו שלה?". כל הקולות שעד כה היו רק אצלי בראש, קיבלו ממשות בהשתקפויות שבחוץ. אמא'לה. הפחד הוא משתק.

למזלי, עשיתי הכנה נפשית ומנטאלית לפני, נשמתי עמוק, ועשיתי את הצעד. מפחיד, ומרגש. כאילו תחנת הרדיו שעד כה השמיעה רעשים מציקים כוונה בול לתדר."קראק" שמעתי את תקרת הזכוכית ששמתי לעצמי נסדקת. תחושה נעימה כזו משתחררת בגוף. זה מרגש כל כך לעשות את מה שנכון. לחיות בהגשמה זה תנאי בסיסי מבחינתי, ולא מותרות.

עם השליחות הזו הקמתי את העסק שלי, שבו אני מלווה בעלי עסקים לעבר הגשמת היעדים שלהם. החששות והפחדים מתלווים תמיד בדרך להקמת עסק, או לפריצה לשוק חדש, או אפילו בעת מפגש עם לקוחות חדשים. לפני הכלים והמתודה של "איך להגיע למטרה העסקית שלך", חשוב לעבוד על ה- State of mind.לדעת לעבוד עם הקולות המנמיכים שמספרים לנו סיפורים. אני לא טובה מספיק, עדיין אין לי את כל הכלים כדי לעשות את הצעד, ומה אם אכשל?

היכולת שלנו לזהות את המשאבים, להתחבר אליהם, ומהמקום הזה של הבטחון לפעול לטובת השינוי או הצמיחה היא קריטית להצלחה שלנו. אין דבר יותר מספק מבחינתי, מלראות עסקים צומחים ומתרוממים, ובעלי עסקים שמכירים בעוצמתם.

מוזמנים לעקוב אחרי העמוד העסקי שלי, שם אני נותנת טיפים ועצות לבעלי עסקים.

Image by Sarah Richter from Pixabay

Image by Sarah Richter from Pixabay