איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת לבד?

בחורה עם מחשב נייד

איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת לבד?

סרטוני הסבר מדהימים על כל התוכנות בעיצוב גרפיקה ממוחשבת מהו עיצוב גרפי ממוחשב

מי שקיבל הכשרה איכותית בעבודה עם תוכנות עיצוב שונות וסיים לימודיו באחד מהקורסים בגרפיקה ממוחשבת, יוכל להשתלב בשוק העבודה בקלות ובמהירות ולמצוא בו את מקומו. כיום ישנם שינויים בתחום הגרפיקה הממוחשבת כל הזמן, ישנה דינמיות רבה בהתפתחות התוכנות לעיצוב ובמחשוב ועל כן, הבוגרים של הקורסים מתקבלים לשוק עבודה זה בזרועות פתוחות.

בתי ספר לעיצוב גרפי

 פרסום סולו

ישנם בתי ספר רבים המלמדים עיצוב גרפי, חלקם בתי ספר רגילים אליהם חייב התלמיד להגיע פיסית וחלקם בתי ספר און ליין המלמדים בשיטה זו או אחרת. מכללות מקוונות ללימודי גרפיקה ממוחשבת,העובדים בשיטת "אחד על אחד", מספקים מורים ומדריכים מהשורה הראשונה, שמלווים את התלמיד בזמן אמת מביתו. זמני הלימוד הם בחירה של התלמיד בהתאם ללוח הזמנים שלו, כך שהוא לא יצטרך לשנות דבר בחייו. אותו תלמיד ילמד בסביבתו הטבעית ולא יצטרך לבזבז את זמנו בנסיעות ואת כספו בהוצאות מיותרות שאפשר לוותר עליהן.

[youtube X2HLLr4H6cI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

בתי תוכנה – עיצוב גרפי

יש אין סוף ביקוש בתחום, וחברות בניית אתרים רבות רבות נפתחות. הרושם המתקבל הוא שאין אדם או עסק כיום, לו אין אתר אינטרנט. תחום העיצוב הגרפי הממוחשב פורח והצורך במעצבים גרפיים ובוני אתרים רק הולך וגדל. בתי תוכנה מעין אלה מעסיקים לפחות מעצב גרפי אחד, שיהיה אחראי על עיצוב האתר ולעיתים גם על תהליך המיתוג של העסק (דוגמא טובה למיתוג עסקי היא יצירת לוגו וכרטיסי ביקור)

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

ממשק המשתמש

ממשק משתמש הוא החלק במערכת, שדרכו מתקיים הקשר בין המשתמש לבין המערכת. בכול בניית ממשק משתמש יש צורך במעצב גרפי בעל חשיבה יצירתית וייחודית, בעל ניסיון בעיצוב ממשק ובעל יכולת לעבוד עבודת צוות, מאחר ויעבוד יחד עם כותבי התוכנה.

[youtube f9I0zFHjtZI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

הכול על תחום התלת מימד

גם תחום התלת מימדנכלל בגרפיקה ממוחשבת ומכיווןשהיא מתפתח ונמצא בעליה, כדאי להשקיע וללמוד אותו. תוכנות גרפיות מהמובילות במסלול לימודים שכזה הן המאיה והמקס. אלה הן תוכנות המיועדות למעצבים גרפיים, שעובדים בבתי תוכנה ועוסקים בבניית אתרים, באנימציה, בבניית משחקי מחשב וכן באלה העוסקים בפרסום, קולנוע, טלוויזיה וכו'. טכנולוגיית התלת מימד הולכת וכובשת שטחים נרחבים מהדברים בחיינו. כולם כבר שמעו על סרטי התלת מימד בקולנוע ופרסומות התלת מימד בטלוויזיה, הדמיית מציאות באדריכלות והדמיית הדרכה ברפואה. אנחנו יכולים לראות את אותה טכנולוגיה גם בעיצובי אתרים באינטרנט. לדוגמא: ניתן למצוא דפדפנים, המראים בתוצאות החיפוש שלהם תמונות באופן תלת ממדי וניתן אף למצוא מערכות הפעלה שלמות שעובדות בתלת ממד ועוד לא מעט דברים.

[youtube ai9ebh-Q0Go]

 בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/